APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – SEPTEMBRIS 2013

Pievienots: 02.10.2013.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 916

Foto: Gvido Kajons, Mākonis

Pop-up vasaras restorāni un terases tiek slēgtas līdz nākamajai siltajai sezonai, bet gardēži ēdienus un dzērienus dodas baudīt ierastās un iemīļotās vietās. Tāda izskatās šī mēneša TOPa tendence.

Mēneša jaunpienācēji: pārtapušais un atvērtais ar jaunu nosaukumu un konceptu restorāns Vecrīgā 3 NAŽI; jaunas valūtas ieviešana ir aktuāla arī gardēžu lauciņā, SEB banka sadarbībā ar Daily restorāniem atvērusi īpašu kafejnīcu SEB EIRO CAFE, kur var gan ieturēties, gan uzzināt visu par jauno valūtu; naktsklubi galvaspilsētā arī vairojas - jauns bārs BASEINS.

Septembra apmeklētāko profilu TOP10  ir sekojošs:

1. MIO RESTORĀNS

2. BAKU RESTORĀNS

3. ELEMENTS RESTORĀNS

4. PORTOFINO RESTORĀNS

5. CITĀDS KROGS KROGS

6. ĶIRSONS MĀJA BISTRO

7. VĪNA UN GAISMAS IELEJA VĪNOTAVA

8. OMAS BRILJANTA ISTABA BĀRS

9. VĒJŠ VĪTOLOS RESTORĀNS

10. MĀKONIS KAFEJNĪCA

Ieskats iepriekšējos -  http://www.barradar.lv/lv/top-10

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: