BarRadar ēd

BarRadar ēd: PLANETA

15.03.2014. | BarRadar ēd
Restorāna iekārtojums vedina uz rimtu noskaņu, skaidrās tīrās formas un klusinātais apgaismojums rosina uz nesteidzīgu ēdienu baudīšanu. Te apmeklētājs jūtas gaidīts un ne uz mirkli neatstāts bez uzmanības. Ēdienu noformējums līdzinās mini mākslas darbam. Tiem, kuriem tuva eiropeiski japāniskā virtuve, patiks.

BarRadar ēd: CHEESE MOON

07.11.2013. | BarRadar ēd
Pavēlā rudens vakarā iegriezāmies nesen Sarkandaugavā Duntes biroju centra 1.stāvā atklātajā restorānā-picērijā Cheese Moon. Klusinātais apgaismojums, siltie interjera toņi un ērtie platie dīvāni pie galdiņiem uzreiz vedināt vedināja uzkavēties šeit ilgāk. Nopriecājāmies, ka uzsvars vietas nosaukumā ir liekams uz vārdu „restorāns” nevis „picērija”.

BarRadar ēd: Garāža

19.11.2012. | BarRadar ēd
Valsts svētku dienā Vecrīga bija neparasti klusa. Ieklīduši šķērsielā, kas atduras pret Zviedru vārtiem, atradām vienu no nedaudzajām vietām, kas todien strādāja – restorāns „Garāža” (Aldaru 10). Iekšpusē atmosfēra bija tikpat rimta.

BarRadar ēd: Cup & Cino

15.08.2012. | BarRadar ēd
Lai gan vasaras jau sliecas uz rudens pusi, t/c Sky & More kafejnīcas Cup & Cino āra terasē var sajusties kā vasaras puķu pļavā. Ēdieni gardi, servēti acīm baudāmi, apkalpošana laipna. Rezumē: vērts iegriezties!

BarRadar ēd: Rrooomm

08.08.2012. | BarRadar ēd
Ēdienu dažādība patīkami pārsteidza – salāti, aukstās un karstās uzkodas, zupas, pastas, putnu, cūkgaļas, liellopu gaļas ēdieni, zivis un deserts. Ēdienu nosaukumi arī ar izdomu, kas to varēja padomāt, ka pastāv gan pirmās, gan otrā bērnības saldējuma kokteilis, pēdējais ar plūmju sulu, mandeļu skaidiņām un avenēm.

BarRadar ēd: GUSTAVS ĀDOLFS

03.08.2012. | BarRadar ēd
Minirestorāna sarkanīgās sienas, uz kurām daudzie rāmīši ar seno laiku foto un avīžu izgriezumiem, un neierasti zaļganie griesti vienkopus ar karameļu brūnganiem krēsliem un galdiem viennozīmīgi rada mājīguma atmosfēru ar mazliet nostalģisku pieskaņu.

BarRadar ēd: Zvejnieku sēta

19.07.2012. | BarRadar ēd
Zvejnieku sēta iekārtota tradicionālā krogu vai traktieru stilā ar masīviem koka krēsliem, galdiem, senatnīgām petroleja lampām un dažādiem jūrniecības atribūtiem – mazo kuģīšu modeļi, kuģa stūre, gliemežvāki. Pie sienām melnbaltas fotogrāfijas.

BarRadar ēd: ēdienu studija Al’berts

16.06.2012. | BarRadar ēd
Ēdienu studija Al’berts atrodas Brīvības ielā 182, iekārtojusies bijušā restorāna Kalipso telpās. Skan blūzs, kas piešķir vietai rimtu atmosfēru. Seši galdiņi un četras vietas pie letes.

Bar•Radar jaunumi

Pārtikas uzņēmumu reputācijas topā "Fazer Latvija" kāpums uz septīto vietu
Fazer Latvija uzņēmumu reputācijas topā šogad ierindots 26. vietā, pakāpjoties par divām vietām, salīdzinājumā ar 2016. gadu. Savukārt pārtikas ražošanas uzņēmumu vidū Fazer Latvija ierindots septītajā vietā. Viens no Fazer darbības stūrakmeņiem ir sociālā atbildība, kas ietver dažādas jomas, tostarp arī atbildību pret vidi un darbiniekiem, kas atzinīgi novērtētas "Uzņēmumu reputācijas topā".
19.06.2017.
"Ungurmuižai 285" svētki norisināsies no 30.jūnija līdz 2.jūlijam
Ungurmuižā no 30.jūnija līdz 2.jūlijam plānota svētku programma, kurā iekļauti koncerti, izstādes un citas aktivitātes par godu Ungurmuižas jubilejas svinībām.
14.06.2017.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – MAIJS 2017
Sezona "baudīt maltīti ārpus mājām", mūsuprāt, ir oficiāli sākusies. Pavasara pēdējā mēnesī maijā un vasarā restorāni un kafejnīcas atver savas āra terases, piedāvā jaunumus ēdienkartē un šajā laikā tiek atvērtas arī jaunas vietas. Šis laiks pavisam noteikti ir īstais, lai gardēži ļautos kārdinošajiem piedāvājumiem ēdienkartēs. Iespējams, BarRadar maija TOP10 palīdzēs Tev izlemt, kur ieturēt savu nākamo maltīti ārpus mājām. Baudām laiku un vilinošos ēdināšanas vietu piedāvājumus!
06.06.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: