"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām

Pievienots: 31.08.2018.Autors: Deep White Skatījumi: 4 / 283

“Cilvēki arvien vairāk iegādājas gatavos salātus, svaigus augļus un dārzeņus, bet svaigi spiesto sulu pieprasījums kopš pērnā gada ir audzis par 50%. Tas liecina, ka Latvijas iedzīvotāji aizvien vairāk uzmanības velta savai veselībai un labsajūtai, tostarp dodot priekšroku veselīgākām izvēlēm. Sekojot šai tendencei, arī Narvesen svaigo produktu klāstu Latvijā papildinām ar Paleo uztura auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām, kuri nesatur konservantus, cukura, laktozi vai pievienoto cieti,” stāsta Narvesen mārketinga vadītāja Linda Sietiņa. Jaunie produkti pieejami 75 Narvesen veikala tipa tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Jaunie produkti ir sevišķi veselīgi: kā norāda Narvesen pārstāve, piedāvājumā iekļautie aukstā spieduma šoti, smūtiji un sulas saglabā augstu uzturvērtību, jo sula iegūta ar aukstā spieduma metodi, īpaši zemā, četru grādu temperatūrā. Gatavošanas procesā augļi tiek sagriezti un spiesti līdzīgi kā mājās gatavota ābolu sula – netiek izmantota centrifūga vai cita ātrdarbīga tehnika un pasterizācija, tādējādi svaigajās sulās, smūtijos un šotos saglabājot augstāku uzturvērtību.

Paleo uzturs aizgūts no akmens laikmeta un atgriežas pie uztura principiem no laika, kad ēdiena pagatavošanai neizmantoja iepriekšēju apstrādi un maltītes nebija pārsātinātas ar ātrajiem ogļhidrātiem un cukuriem. To vietā izvēlētas rūpīgi atlasītas izejvielas, tikai kvalitatīvi un svaigi produkti, kuri ir uztura piramīdas pamatā – gaļa, olas, dārzeņi, augļi un rieksti. Mūsdienu sasteigtajā ritmā veselīgs uzturs nereti ir daudz vairāk nekā tikai uzturs – tas kļūst par dzīves filosofiju un atgriešanos pie savām dabīgajām saknēm.

“”Paleo” zīmols piedāvā auksti spiestus, piesātinātus produktus, kuru sastāvā ir tikai dabīgi ogļhidrāti, šķiedrvielas, vitamīni, proteīni un veselīgie tauki. Auksti spiestie, veselīgie šoti, smūtiji un sulas tiek pagatavoti tieši pēc tāda principa – neko lieku nepievienojot un neapstrādājot. Īpašs pārsteigums un vēl Latvijā nebijusi garšas pieredze ir “Paleo” šoti, kuru koncentrētā vitamīnu un uzturvielu deva pielīdzināma vienai ikdienā apēstai augļu porcijai,” norāda Linda Sietiņa.

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: