BarRadar ēd: Cup & Cino

Pievienots: 15.08.2012.Autors: BarRadar Skatījumi: 11 / 633

Photo by BarRadar

Lai gan vasaras jau sliecas uz rudens pusi, t/c Sky & More kafejnīcas Cup & Cino āra terasē var sajusties kā vasaras puķu pļavā, kurā sienāži čīgā kā traki. Pilnīgs miers un idille, kaut gan dažus desmitus metrus tālāk pa Duntes ielu nemitīgi joņo lielāki un mazāki braucamrīki. Tas netraucē, jo apstādījumi ir veiksmīgi izvēlēti.

Ārā ir tikai četri galdiņi, pie katra četras sēdvietas. Lielie saulessargi dod pietiekoši pavēņa. Terase ir vaļā līdz 20:00, taču viesmīļi ir pretimnākoši un apkalpo arī vēlīnos viesus, kas kavējas šeit vēl kādu stundiņu ilgāk.

  

Nobaudījām:
Grieķu salāti – Ls3,10 (attēlā)
Cēzara salāti ar garnelēm – Ls4,90 (attēlā)
Valmiermuižas izlejamais alus 0,5l – Ls1,80 (attēlā)
Saldējuma kokteilis – Ls2,10
  
Ēdieni gardi, servēti acīm baudāmi, apkalpošana laipna. Rezumē: vērts iegriezties!

Cup & Cino profils BarRadar meklētājā >>>

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: