Mākonis Cocktails & Design

Kafejnīca
Stabu iela 42, Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 30.05.2017.
Profila skatījumi: 6711 / mēneša laikā: 1
Publicitātes foto

Mākonis ir dizaina kafejnīca un veikals, kurā iespējams aplūkot un iegādāties labākos pašmāju un ārzemju māsklinieku un dizaineru darbus, kā arī nobaudīt mūsu bārmeņu neizmērojami dāsnās sirdis.

3. un 4. stāvā atrodas Mākoņa interjerdizaina birojs, kas ir mūsu senākā nodarbe. Papildus tiešajiem darbiem ar interjeriem, mūs ļoti interesē arī produktu dizains. Tieši domājot par dizainu, dzima ideja radīt kafejnīcu, kuras interjers būtu veidots balstoties uz vietējo dizaineru un ražotāju darbiem, kurus šeit varētu arī iegādāties. Mākonis ir kā satikšanās platforma dizaina radītājiem un tā baudītājiem.

Pirmajā stāvā esam radījuši nelielo epresso bāru, kurā piedāvājam izcilu kafiju, pašceptas kūkas un nepārspīlēti liberālu attieksmi. Domājot par to, gribējām arī Rīgā radīt koncept-kafejnīcu un dizaina veikalu, kādus esam pieraduši apmeklēt Amsterdamā, Londonā vai Ņujorkā.

Darba laiks
Šodien: 00:00-01:00; 10:00-18:00
t: 29765445
www.makonis.eu

Pieejams

Branch Kompleksās pusdienas Svaigi spiesta sula Terase Veģetārā virtuve

Vērtējums

Ēdiens:
11
Apkalpošana:
7
Atmosfēra:
10

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


Mākonis Cocktails & DesignKafejnīca
Stabu iela 42, Rīga
E-pasts:
Ziņa: