Citāds Krogs

Krogs
Brīvības iela 58 (ieeja no Lāčplēša ielas), Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 11.09.2013.
Profila skatījumi: 2706 / mēneša laikā: 6
Publicitātes foto

Es esmu klāt, bet es esmu cITāds... cITādāks kā tie, kas apkārt mīt. Manī ir kaut kas no vakardienas, kaut kas no šodienas un kaut kas no rītdienas... Tas viss manī saplūst un veidojas tas cITādums. Es Tevi gaidīšu pie sevis gan pašā rīta agrumā, gan dienas viducī, bet noteikti pie manis Tev jāatnāk ir vakarā. Te viss ir nedaudz cITādāks - labāks, tā man šķiet, bet, lai to visu redzētu, nekur nav tālu jāaiziet.

„cITāds krogs” Tevi gaidīs ciemos Brīvības ielā 58 (ieeja no Lāčplēša ielas arkā)!

Darba laiks
Šodien: 09:00-23:00
www.citadskrogs.lv

Pieejams

Lejamais alus Saldējuma kokteilis

Vērtējums

Ēdiens:
27
Apkalpošana:
19
Atmosfēra:
16

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


Citāds KrogsKrogs
Brīvības iela 58, Rīga
E-pasts:
Ziņa: