APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – FEBRUĀRIS 2013

Pievienots: 06.03.2013.Autors: BarRadar Skatījumi: 2 / 599

Restorāns Mio, photo by inyourpocket.com

Februāris šogad bija neparasti silts, pat pavasarīgs. Pamatīga drebināšanās vai sildīšanās pie karstvīna glāzes izpalika. Ieturoties restorānā vai kafejnīcā, prāts nenesa uz trekniem ēdieniem, tradicionāliem sautētiem kāpostiem ar cūkas ribiņu, bet zaļie salāti ar fetas sieru, olīvām, atbilstošu mērci bija ok.

BarRadar meklētāja lietotājus aicinām ne tikai iepazīties ar informāciju konkrētas ēdināšanas vietas profilā, bet arī atstāt savu vērtējumu salātzaļo krūzīšu veidā par konkrētajā vietā piedāvāto ēdienu, apkalpošanu, atmosfēru. Tā būs noderīga informācija citiem potenciālajiem apmeklētājiem.

Bet februāra apmeklētāko profilu TOP10 ir sekojošs:

1.     MIO RESTORĀNS

2.     OMAS BRILJANTA ISTABA BĀRS

3.     DEGUSTARE RESTORĀNS

4.     DZĪVOKLIS NR. 19 RESTORĀNS

5.     TERRA RESTORĀNS

6.     CHEESE RESTORĀNS

7.     PORTOFINO RESTORĀNS

8.     PASĒDĒT BĀRS

9.     SMARTFOOD BISTRO

10.    AR MANI ATKAL RUNĀ KAIJAS BĀRS

 Ieskats iepriekšējos:

TOP10 - JANVĀRIS 2013

TOP10 - DECEMBRIS 2012

TOP10 - NOVEMBRIS 2012

TOP10 - OKTOBRIS 2012

TOP10 - SEPTEMBRIS 2012

TOP 10 - AUGUSTS 2012

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: