APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2012

Pievienots: 03.11.2012.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 326

Photo by 80 vēstules

Pirmais sniegs, nomākušās debesis, lietus, pāreja uz ziemas laiku, ēdienkaršu papildināšana ar ēdieniem no ķirbjiem, dažādu tēju un medus patēriņa palielināšanās – tas viss iezīmē šo periodu. BarRadar apmeklētāji arī ir aktivizējušies, sūtot informācijas papildinājumus un darba laiku izmaiņas administratoram. Par to mums patiess prieks, jo līdz ar to varam piedāvāt svaigu un atjaunotu informāciju par ēdināšanas vietām. Bet pavērosim, ko BarRadar lietotāji visvairāk meklējuši tieši oktobra mēnesī.

Oktobra apmeklētāko profilu TOP10 ir sekojošs:

1. OMAS BRILJANTA ISTABA BĀRS
2.  AR MANI ATKAL RUNĀ KAIJAS BĀRS
3. ŪSAS BĀRS
4. BAR BAR LOUNGE BĀRS
5. ALABAMA BĀRS
6. SPICY AFFAIR RESTORĀNS
7. SMARTFOOD BISTRO
8. DŽEMS RESTORĀNS
9. PASĒDĒT BĀRS
10. 80 VĒSTULES KAFEJNĪCA

Kā redzam, no TOPa pilnīgi pazudušas vasaras kafejnīcas un restorāni ar āra terasēm. Dominē bāri, to vidū Omas Briljanta Istaba jau ceturto mēnesi turas TOPā. Ir arī jaunpienācēji, jo, ņemot vērā vēsās sezonas iestāšanos, gribas vienkārši Pasēdēt kādā omulīgā vietā.

Ieskats iepriekšējos:
TOP 10 – JŪLIJS 2012
TOP 10 – AUGUSTS 2012
TOP10 - SEPTEMBRIS 2012

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: