APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – SEPTEMBRIS 2012

Pievienots: 03.10.2012.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 329

Photo by vinabode.lv

Sezonalitāte ievieš savas korekcijas. No ietvēm, pilsētas laukumiem, terasēm pamazām sāk pazust galdiņi, kur varēja siltā vasaras vakarā baudīt kādu atspirdzinošu kokteili. Intuitīvi rodas vēlme pēc siltuma, atklātas uguns liesmas (sveces, kamīna), mīksta un ērta dīvāna vai klubkrēsla, omulīgas atmosfēras. Spriežot pēc meklētāko vietu saraksta, daži vēl kavējas vasarā, bet daļa jau meklē šo siltuma sajūtu.

Septembra apmeklētāko profilu TOP10 ir sekojošs:
1. OMAS BRILJANTA ISTABA BĀRS
2. ŪSAS BĀRS
3.  AR MANI ATKAL RUNĀ KAIJAS BĀRS
4. ALABAMA BĀRS
5. SOUL & GRILL BĀRS
6.  SPICY AFFAIR RESTORĀNS
7. KOYA RESTORĀNS
8. VĪNA UN GAISMAS IELEJA VĪNOTAVA
9. BAR BAR LOUNGE BĀRS
10. DŽEMS RESTORĀNS

Ieskats iepriekšējos:
TOP 10 – JŪLIJS 2012
TOP 10 – AUGUSTS 2012

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: