APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – NOVEMBRIS 2012

Pievienots: 03.12.2012.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 376

Photo by Džems

Novembris bija zīmīgs ar dažādām svētku norisēm, gan atzīmējot valsts dzimšanas dienu, gan starojot līdz ar citām Eiropas galvaspilsētām, gan baudot šī gada ražas vīnus. Nu ko, vieni svētki nosvinēti, citi vēl tikai priekšā. Tāpēc aicinām ēdināšanas vietu pārstāvjus iesūtīt ziņas par to, kā gatavojaties skaistākajiem gadu mijas svētkiem un ko plānojat celt galdā apmeklētājiem. Dalīsimies ar svētku sajūtu BarRadar rakstu sadaļā „Gardi notikumi”.

BarRadar meklētājā uzradies arī jauns vietu atlases kritērijs „Karstvīns”, kas palīdz atrast vietas, kur var tuvumā nobaudīt šai sezonā tik iekāroto dzērienu.

Bet novembra apmeklētāko profilu TOP10  ir sekojošs:

1.     OMAS BRILJANTA ISTABA BĀRS

2.     AR MANI ATKAL RUNĀ KAIJAS BĀRS

3.     BAR BAR LOUNGE BĀRS

4.     ALABAMA BĀRS

5.     ŪSAS BĀRS

6.     SMARTFOOD BISTRO

7.     PASĒDĒT BĀRS

8.     DŽEMS RESTORĀNS

9.     MIO RESTORĀNS

10.   HOT'E RESTORĀNS

Ieskats iepriekšējos:

TOP10 - OKTOBRIS 2012

TOP10 - SEPTEMBRIS 2012

TOP 10 - AUGUSTS 2012

TOP 10 - JŪLIJS 2012

 

 

 

 

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: