APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – DECEMBRIS 2012

Pievienots: 03.01.2013.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 611

Photo by PENTAMINO, restorāns „Cheese”

Decembris aizvadīts ar piparkūku smaržu, daudzajām brīvdienām, kārtējā pasaules gala gaidīšanu un jaunu jauku ēdināšanas vietu atvēršanos tepat Rīgas tuvajā centrā.

Pēdējā pusgada laikā nemainīga TOPa sastāvdaļa Vecrīgas bārs „Omas Briljanta Istaba” jau ceturto mēnesi pēc kārtas ir skatītākais profils. Spriežot pēc vērtējumā piešķirto krūzīšu skaita, visaugstāk no apmeklētāju puses tiek vērtēta šīs vietas atmosfēra.

Ir arī pavisam „svaigs” jaunpienācējs. Nesen, šķiet tikai pagājušā gada novembra nogalē, durvis vērušais restorāns „MIO” arī ieņēmis nozīmīgu vietu apmeklējumu ziņā.

Bet kopējais decembra apmeklētāko profilu TOP10  ir sekojošs:

1.    OMAS BRILJANTA ISTABA BĀRS

2.    MIO RESTORĀNS

3.   AR MANI ATKAL RUNĀ KAIJAS BĀRS

3.    BAR BAR LOUNGE BĀRS

4.    ŪSAS BĀRS

5.    ALABAMA BĀRS

6.    CHEESE RESTORĀNS

7.    PASĒDĒT BĀRS

8.    SMARTFOOD BISTRO

9.    BUENAVISTA RESTORĀNS

10.   DŽEMS RESTORĀNS

Ieskats iepriekšējos:

TOP10-NOVEMBRIS 2012

TOP10 - OKTOBRIS 2012

TOP10 - SEPTEMBRIS 2012

TOP 10 - AUGUSTS 2012

TOP 10 - JŪLIJS 2012

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: