APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – AUGUSTS 2013

Pievienots: 03.09.2013.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 656

Citāds Krogs, publicitātes foto

Vasara sliecas uz rudens pusi, un augusts praktiski pēdējais mēnesis, kad bija vēlme ieturēties āra terasēs un  līdz ar ēdienu un dzērienu baudīt saules starus. Septembrī terases apmeklētāji jau lūkosies pēc siltiem plediem, lai vēl uzkavētos ārā, bet arvien vairāk popularitāti iegūs omulīgi krodziņi, mājīgi restorāni un vietas, kur kursies dzīvā uguns un gaidīs krūze karstas un smaržīgas kafijas vai tējas. Līdzīgas vēsmas atspoguļojas arī augusta mēneša TOPā, kurā ir gan vasaras restorāni-terases, gan ēdināšanas vietas, kas piedāvā ieturēties iekštelpās.

Šī mēneša jaunpienācēji: 3.augustā krastmalā atklāšanas balli svinēja CITA PUSE BĀRS; tajā pašā nedēļas nogalē Siguldā durvis vēra  veselīga dzīvesveida restorāns RE:RESTAURANT RESTORĀNS; augusta padsmitajos datumos Rīgas centrā atvērās arī  CITĀDS KROGS KROGS; savukārt 22.augustā Jūrmalā tika atklāts PINTXO RESTORĀNS.

Augusta apmeklētāko profilu TOP10  ir sekojošs:

1.     BAKU RESTORĀNS

2.     MIO RESTORĀNS

3.     ĶIRSONS MĀJA BISTRO

4.     RE:RESTAURANT RESTORĀNS

5.     VASARAS DĀRZS EGLE KAFEJNĪCA

6.     VĪNA UN GAISMAS IELEJA VĪNOTAVA

7.     VĒJŠ VĪTOLOS RESTORĀNS

8.     PORTOFINO RESTORĀNS

9.     SOUL & GRILL BĀRS

10.   CITĀDS KROGS KROGS

Ieskats iepriekšējos -  http://www.barradar.lv/lv/top-10

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: