CITA PUSE

Bārs
11.Novembra krastmala 35, Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 27.08.2013.
Profila skatījumi: 4309 / mēneša laikā: 23
Publicitātes foto

"Cita Puse" ir unikāla atpūtas vieta Vecrīgā, kura piedāvā ne vien brīnišķīgu skatu uz Daugavas krastiem pilsētas sirdī, bet arī īpaši jauku un mājīgu atmosfēru bārā iekšpusē. "Cita Puse" veidota kā likumsakarīgs turpinājums vēsturiskai mākslas telpai pilsētā, kas ēkā atradusies jau kopš 20.gs. sākuma. Papildus vietējās mākslas izstādēm saviem viesiem ļausim baudīt īpaši gardus ēdienus un kokteiļus kā dienā, tā vēlās nakts stundās.

Dienas mierīgo atmosfēru vakaros nomainīs vietējo un ārzemju dīdžeju uzstāšanās karstu deju pavadībā. Dažādie pasākumi ļaus cilvēkiem pavadīt laiku interesantā un intriģējošā atmosfērā, kurā vienmēr būs vieta jaunu kontaktu un patīkamu sarunas biedru iegūšanai.
"Cita Puse" - citādai atpūtai Vecrīgā.

Darba laiks
Šodien: 11:00-06:00
t: 6 809 159

Pieejams

Dzīvā mūzika

Vērtējums

Ēdiens:
8
Apkalpošana:
7
Atmosfēra:
8

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


CITA PUSEBārs
11.Novembra krastmala 35, Rīga
E-pasts:
Ziņa: