APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – JŪLIJS 2013

Pievienots: 06.08.2013.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 439

Restorāns BAKU, publicitātes foto

Jūlijs izteikts atvaļinājumu mēnesis, tāpēc daudzi – gan vietējie, gan tūristi – labprāt lielu daļu laika pavada laiskojoties kādā āra terasē, kuru pēdējā laikā saradies diezgan daudz. Ēdināšanas iestāžu saimnieki un saimnieces rosās ar pilnu sparu, gādājot par viesu vēderprieku.

Vērojot jūlija apmeklētāko profilu TOPu, jāsaka, ka visi „krīt uz atnācējiem”. Jaunatvērušies restorāni, pop-up terases un vasaras kafejnīcas sagaidījušas savus apmeklētājus un piektdienas vakarā, piemēram, Vecrīgā brīvu vietu gaumīgā terasē ir atrast pagrūti.

Šī mēneša jaunpienācēji: jūlija sākumā durvis vērušais BAKU RESTORĀNS Pierīgā, Dreiliņos. Sasparojies arī populārā bistro tīkla īpašnieks Ķirsons, kurš jūlijā Rīgā atklāja jaunu iestādi ĶIRSONS MĀJA BISTRO. Lietuvas kafijas baudīšanas vietu tīkls plešas plašumā un ir vēris jau otro kafejnīcu Rīgas centrā CAIF CAFE KAFEJNĪCA. Ar muzikālu vakaru, šampanieša glāzi un gardām uzkodām visiem sanākušajiem 16.jūlijā notika vasaras restorāna-terases VĒJŠ VĪTOLOS RESTORĀNS atklāšana pašā Vecrīgas sirdī. Taču jaunumi nav tikai galvaspilsētā, bet arī ārpus tās – jūlija beigās ar jautru ballīti tika atklāts BABOON BAR BĀRS Tukumā.

Jūlija apmeklētāko profilu TOP10  ir sekojošs:

1.     BAKU RESTORĀNS

2.     MIO RESTORĀNS

3.     VĒJŠ VĪTOLOS RESTORĀNS

4.     DĀRZS EGLE KAFEJNĪCA

5.     ĶIRSONS MĀJA BISTRO

6.     VĪNA UN GAISMAS IELEJA VĪNOTAVA

7.     PORTOFINO RESTORĀNS

8.     MĀKONIS KAFEJNĪCA

9.     SALĀTBĀRS BISTRO

10.   OMAS BRILJANTA ISTABA BĀRS

Ieskats iepriekšējos -  http://www.barradar.lv/lv/top-10

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: