APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – JŪNIJS 2013

Pievienots: 02.07.2013.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 326

Foto: Salātbārs

Spriežot pēc TOP-a, piekrišanu guvušas vietas, kur ēdienu var baudīt kopā ar svaigo gaisu. Vai nu tās ir vasaras kafejnīcas, vai vietas, kur ir iekārtotas ērtas vasaras terases. Uzkodas, salāti un vīns, ko vēl var kārtīgs gardēdis vēlēties?!

Ir arī mēneša jaunpienācēji. Durvis vēruši: PRESES PĪLE BĀRS; LIDO POP-UP VASARAS TERASE BISTRO; pēc rekonstrukcijas atsācis darbu SUNNY RESTORĀNS.

Jūnija apmeklētāko profilu TOP10  ir sekojošs:

1.     VASARAS DĀRZS EGLE KAFEJNĪCA

2.     VĪNA UN GAISMAS IELEJAVĪNOTAVA

3.     MIO RESTORĀNS

4.     PORTOFINO RESTORĀNS

5.     SALĀTBĀRS BISTRO

6.     OMAS BRILJANTA ISTABA BĀRS

7.     BAKU RESTORĀNS

8.     STREET BURGERS BISTRO

9.     PASĒDĒT BĀRS

10.   MĀKONIS KAFEJNĪCA

Ieskats iepriekšējos -  http://www.barradar.lv/lv/top-10

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: