APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – JŪNIJS 2015

Pievienots: 03.07.2015.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 780

Foto: restorāns IZSALKUŠAIS JĀNIS Cēsīs

Iepriekšējā mēneša apmeklētāko vietu sarakstā trīs līderi saglabā savas pirmās pozīcijas. TOP10 iekļuvis arī viens pagājušā mēneša jaunpienācējs, un uzreiz sestajā pozīcijā.

Jaunas intteresantas ēdienu baudīšanas vietas durvis vērušas ne tikai Rīgā, bet arī pa visu Latviju. Mēneša jaunpienācēji: Galleria Riga t/c 1.stāvā kafejnīca ĶIRSONS, restorāns Cēsīs IZSALKUŠAIS JĀNIS, restorāns Baltezera krastā PĒRLE, Kandavā CAFÉ RŪMENE.

Jūnija apmeklētāko profilu TOP10:

1. ROCKET BEAN ROASTERY KAFEJNĪCA 
2. MIO RESTORĀNS
3. ANNAS DĀRZS RESTORĀNS 
4. 36 LINE RESTORĀNS
5. STARGOROD RESTORĀNS
6. ZIVJU LETE RESTORĀNS
7. VEST KAFEJNĪCA
8. MUTE RESTORĀNS 
9. PARUNĀSIM. KAFE'TEEKA KAFEJNĪCA
10. SIRMAIS&DREIBANTS KAFEJNĪCA

Ieskats iepriekšējos -  http://www.barradar.lv/lv/top-10

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: