Parunāsim. Kafe'teeka

Kafejnīca
Maza Pils iela 4, Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 05.06.2017.
Profila skatījumi: 6681 / mēneša laikā: 2
Publicitātes foto

Fantastiska kafetēka ar savām burvīgajām mājas kūkām, kuras ēdot nevar apstāties gribas vēl un vēl...  Atmosfēra kurā aizmirsties ir tik viegli, ka laika izjūtas pazūd un sarunas ar draudzenēm, mūzika, kura skan fonā ir fantastiska. Mazliet jazz, mazliet blues. Noteikti viss romantiskākā kafejnīcā Vecrīgā.

Darba laiks
Šodien: 12:00-23:00
t: 25 663 533

Pieejams

Pašceptās smalkmaizītes Terase

Vērtējums

Ēdiens:
161
Apkalpošana:
155
Atmosfēra:
151

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


Parunāsim. Kafe'teekaKafejnīca
Maza Pils iela 4, Rīga
E-pasts:
Ziņa: