APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – APRĪLIS 2015

Pievienots: 11.05.2015.Autors: BarRadar Skatījumi: 2 / 963

Kaspara Kursiša foto: kafejnīca  ROCKET BEAN ROASTERY

Aprīļa mēneša TOP10 ir klāt. Pagājušā mēneša jaunpienācējs  ROCKET BEAN ROASTERY izkonkurējis gandrīz gada laikā TOPa pirmajā pozīcijā patstāvīgi esošo restorānu MIO, nobīdot to uz godpilno otro vietu.

Mēneša jaunpienācēji BarRadar meklētājā: bistro TASTY NOLIKTAVA ; burgernīca Rīgas centrā B BURGERS ; sezonas āra terase ĶĒĶIS KAZENE ; labi pagatavotas gaļas ēdāju restorāns BEEF EATER'S.

Aprīļa apmeklētāko profilu TOP10:

1. ROCKET BEAN ROASTERY KAFEJNĪCA 
2. MIO RESTORĀNS
3. ANNAS DĀRZS RESTORĀNS 
4. MUTE RESTORĀNS 
5. PARUNĀSIM KAFE'TEEKA KAFEJNĪCA 
6. MERCATO KAFEJNĪCA 
7. BURGER STORY RESTORĀNS 
8. STARGOROD RESTORĀNS 
9. SIRMAIS&DREIBANTS KAFEJNĪCA 
10. PREGO RESTORĀNS

Ieskats iepriekšējos -  http://www.barradar.lv/lv/top-10
 

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: