APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – MARTS 2015

Pievienots: 13.04.2015.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 1106

Pubicitātes foto: restorāns ANNAS DĀRZS

Marta mēneša TOPā, jāsaka, puse un pusi  - vecās labās un jaunās atraktīvās ēdienu un dzērienu baudīšanas vietas. Noteikti novērtējiet arī mēneša jaunpienācējus!

BarRadar meklētājā tagad arī sastopamas un neklātienē iepazīstamas sekojošas vietas: kafijas baudīšanai ROCKET BEAN ROASTERY; kafejnīca Rīgas centrā THE GODFATHER; SLĀVU RESTORĀNS; tuvajā Pārdaugavā ANNAS DĀRZS; jauns ģimenes restorāns HERCOGS Mārupē.

Atgādinām un aicinām atstāt savus vērtējumus zaļo krūzīšu formā par ēdienu, apkalpošanu un atmosfēru Jūsu apmeklētajās vietās.

Marta apmeklētāko profilu TOP10:

1. MIO RESTORĀNS  
2. ANNAS DĀRZS RESTORĀNS 
3. MUTE RESTORĀNS 
4. MERCATO KAFEJNĪCA 
5. STARGOROD RESTORĀNS 
6. SIRMAIS&DREIBANTS KAFEJNĪCA
7. AUSTRA KAFEJNĪCA 
8. PARUNĀSIM KAFE'TEEKA KAFEJNĪCA 
9. BURGER STORY RESTORĀNS 
10.  ILLU ZION RESTORĀNS 

Ieskats iepriekšējos -  http://www.barradar.lv/lv/top-10

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: