APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – MARTS 2014

Pievienots: 08.04.2014.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 763

Foto: bārs CITA PUSE

Vairākas ēdināšanas vietas marta mēnesī piestrādāja pie sava BarRadar profila, atjaunoja informāciju, pievienoja jaunu vizuālo materiālu un speciālos piedāvājumus. Par to mums protams liels prieks.

Šī mēneša jaunpienācēju vidū ir kafejnīca Spīķeros CAFÉ DALI, kur saimnieko Rīgas mēra Nila Ušakova laulātā draudzene Jeļena. Kādreizējo „kaiju” vietā tapusi jauna kafejnīca un pārtikas delikatešu veikals MERCATO. Atklāts jauna koncepta meksikāņu restorāns TEX-MEX REPUBLIC. Mēneša sākumā pašā Rīgas centrā atvērts jauns bistro FKUSNO. Ar jogurta saldējumu tagad var mieloties arī Vecrīgā kafejnīcā YOYO FROZEN YOGHURT.

Marta apmeklētāko profilu TOP10:

1. STARGOROD RESTORĀNS
2. MIO RESTORĀNS
3. FKUSNO BISTRO
4. 32.AUGUSTS RESTORĀNS
5. TRUSIS KAFE KAFEJNĪCA
6. OMAS BRILJANTA ISTABA BĀRS
7. KASHA GOURMET RESTORĀNS
8. PORTOFINO RESTORĀNS
9. MAI TAI BĀRS
10. CITA PUSE BĀRS

Ieskats iepriekšējos -  http://www.barradar.lv/lv/top-10

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: