Ar jauno "Rīgas Melnā Balzama" ķiršu versiju plāno augt vietējā un eksporta tirgū

Pievienots: 03.08.2017.Autors: Latvijas balzams Skatījumi: 40 / 40

"Latvijas balzams" publicitātes foto

Papildinot "Rīgas Melnā Balzama" dzērienu līniju, A/S "Latvijas balzams" sāk ražot jaunu ķiršu balzama versiju. Uzsākot šobrīd limitētās ķiršu sērijas "Rīgas Melnā Balzama" ražošanu, uzņēmums plāno kāpināt dzēriena pārdošanas apjomus gan pašmāju, gan eksporta tirgū, tai skaitā tuvākajos gados būtiski augt ASV un Lielbritānijā. Zīmīgi, ka jaunā "Rīgas Melnā Balzama Ķiršu"  sērija tiek laista klajā tieši šogad par godu zīmola receptūras radīšanas 265. gadskārtai. 

Neskatoties uz augošo konkurenci stipro alkoholisko dzērienu tirgū, "Rīgas Melnais Balzams" ir pirktākais stiprā alkohola zīmols Latvijā. Tā pārdošanas rādītāji šī gada pirmajā pusgadā auguši par 13% pret pērnā gada attiecīgo periodu, informē uzņēmumā.

Zīmola vadītājs Latvijā Ģirts Liniņš stāsta, ka jaunā ķiršu garša izvēlēta, ņemot vērā Upeņu balzama veiksmes stāstu un arī balstoties uz jaunākajām patēriņa tendencēm pasaulē - patērētāji dod priekšroku saldākām dzērienu garšām un mazākam alkohola daudzumam. 

Ķiršu balzama (alkohola saturs 30%) receptūra tapusi aptuveni gada laikā, izmēģinot daudzas garšas variācijas. "Uzdevums nebija vienkāršs – īsto garšu balansu starp balzama sastāvdaļām un ķiršiem ieguvām tikai ar 111. mēģinājumu, un kopumā intensīvs darbs pie Ķiršu balzama tapšanas aizņēma gandrīz gadu," norāda Liniņš. 

"Latvijas balzams" publicitātes foto

Jaunajā receptē "Rīgas Melnajam Balzamam" ir pievienota dabīga ķiršu sula, saglabājot dzērienam raksturīgo balzama zālīšu garšu un raksturu. Uzņēmumā atklāj, ka izvēli par labu tieši ķiršu garšas variācijai ietekmējuši arī eksporta plāni.

"Pērn "Rīgas Melnā Balzama” pārdošanas apjomi ārpus Baltijas auga par 20% un mūsu mērķis ir piecu gadu laikā dubultot produkta tirgus daļu pasaulē. Viena no lielākajām ambīcijām ir ieiet Amerikas tirgū un tuvāko gadu laikā kāpināt noietu arī Lielbritānijā. Tāpēc, izvēloties jauno garšu, vadījāmies arī no starptautiskā patērētāja izvēles. Atšķirībā no upenes, kas ir zināma Eiropā, ķirsis ir pazīstams globāli – tā garšu sapratīs gan šeit Latvijā, gan aiz okeāna," uzsver  zīmola globālais vadītājs Māris Kalniņš.  Viņš norāda, ka balzams patlaban ir pieejams jau 35 pasaules tirgos.

Ņemot vērā kokteiļu kultūras augošo popularitāti, "Rīgas Melnā Balzama" Ķiršu  sērija tiks izmantota arī mūsdienīgu kokteiļu receptēs. 

"Latvijas balzams" publicitātes foto

"Rīgas Melnais Balzams Ķiršu" jau ir nopērkams "Latvijas balzams veikali" specializētajā tīklā un augusta laikā nonāks tirdzniecībā citos lielveikalu tīklos Latvijā. Dzēriens vietējā tirgū būs pieejams - 0,2; 0,7; un 1 litra tilpumā. "Rīgas Melnā Balzama Ķiršu" cena būs vienā līmenī ar jau pārdošanā pieejamajiem Balzama līnijas dzērieniem. 

 

Bar•Radar jaunumi

Latvijā ražotais degvīns "Amber Gold" iegūst Red Dot balvu dizainā
A/S "Latvijas balzams" ražotais degvīns "Amber Gold™ Vodka" par godu tā unikālajam iepakojumam šogad ieguvis jau otro dizaina balvu. Nupat saņemta prestižā Red Dot 2017 balva disciplīnā Komunikācijas dizains. Iepakojuma ideja, kuras autors ir Ēriks Šulcsno dizaina aģentūras "BrandBox", tapis, iedvesmojoties no Baltijas jūras un dzintara, kas ir arī degvīna "Amber Gold" vadmotīvs.
14.08.2017.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – JŪLIJS 2017
Esam apkopojuši BarRadar jūlija TOP 10. Vasaras pilnbrieda mēnesis ir raibs, jo neatkarīgi no laikapstākļiem tas ir notikumiem un pasākumiem bagāts laiks. Kāzas, dzimšanas dienas, gadadienas un daudzi citi svētki ļoti aktīvi tiek atzīmēti tieši šajā mēnesī. Īpaša nozīme svinību scenārijā ir vietas izvēlei, jo tā piešķir noskaņu pasākumam kopumā. Nereti gan lielu, gan mazu svētku svinēšanai izvēlas restorānus un kafejnīcas, iespējams, ka tas ir veicinājis kādas izmaiņas mūsu ikmēneša TOPā, bet to ļausim novērtēt Tev. Lai mums piepildīts augusts!
04.08.2017.
Ar jauno "Rīgas Melnā Balzama" ķiršu versiju plāno augt vietējā un eksporta tirgū
Papildinot "Rīgas Melnā Balzama" dzērienu līniju, A/S "Latvijas balzams" sāk ražot jaunu ķiršu balzama versiju. Uzsākot šobrīd limitētās ķiršu sērijas "Rīgas Melnā Balzama" ražošanu, uzņēmums plāno kāpināt dzēriena pārdošanas apjomus gan pašmāju, gan eksporta tirgū, tai skaitā tuvākajos gados būtiski augt ASV un Lielbritānijā. Zīmīgi, ka jaunā "Rīgas Melnā Balzama Ķiršu" sērija tiek laista klajā tieši šogad par godu zīmola receptūras radīšanas 265. gadskārtai.
03.08.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: