Klajā nākuši četri zīmola "Valmiera" augstas pievienotās vērtības produkti

Pievienots: 25.04.2017.Autors: Food Union Skatījumi: 2 / 366

Food Union publicitātes foto.

Virzoties uz mērķi patērētājiem piedāvāt veselīgus produktus ar augstu pievienoto vērtību, Latvijā vadošais piena pārstrādes uzņēmums Food Union ir paplašinājis zīmola "Valmiera" produktu klāstu ar četriem jaunumiem. Tiem, kam cieņā ir liesāki piena produkti, radīts "Valmiera" Grieķu jogurts ar 0% un 2% tauku saturu. Savukārt, tiem, kuri labprāt izvēlas ar olbaltumvielām bagātinātus piena produktus, radīts universāls "Valmiera" Fit&Protein jogurts ar 37g olbaltumvielu un 0% un 2% tauku sastāvā. Investīciju apjoms, kas ieguldīts jauno produktu palaišanā tirgū, ir ap 60 tūkstošiem eiro.

Visi jaunie "Valmiera" produkti – Grieķu jogurti un Fit&Protein jogurti – tiek gatavoti no augstākās kvalitātes Latvijā ražota piena, pievienojot īpašas pienskābas baktērijas. Tie ir 100% dabīgi produkti bez pievienotā cukura.

"Pasaules uztura un veselīga dzīvesveida tendences rāda, ka aizvien pieaug ar olbaltumvielām bagātinātu produktu popularitāte. Tāpēc esam radījuši divas jaunu produktu līnijas, kuru sastāvā ir augsts olbaltumvielu daudzums. Grieķu jogurts noteikti patiks cilvēkiem, kuriem cieņā liesāki piena produkti – tas būs lielisks brokastu ēdiens, kā arī kā liesāka alternatīva skābajam krējumam dažāda veida ēdienos. Savukārt Fit&Protein noteikti patiks sportiskākiem cilvēkiem, kuri rūpējas, lai viņu ikdienas uzturā būtu pēc iespējas vairāk dabisku olbaltumvielu," uzsver Ilona Jaroša, Food Union zīmola vadītāja.

Jaunais "Valmiera" Grieķu jogurts tiek gatavots pēc īpašas piena apstrādes metodes, kā rezultātā tam ir ļoti blīva un krēmīga struktūra, piesātināta un viegli skābena garša. Tas ir bagāts ar kalciju un olbaltumvielām, kas rūpējas par vielmaiņas kontroli organismā. "Valmiera" Grieķu jogurtam ir arī plašs pielietojums kulinārijā – gan kā brokastu un veselīgo kokteiļu pamatsastāvdaļa, gan arī desertos, mērcēs un salātos. 

Food Union publicitātes foto.

Par prieku aktīva dzīvesveida cienītājiem, kā arī spēkavīriem un sportistiem ir radīts zīmola "Valmiera" Fit&Protein jogurts. Šī produkta sastāvā ir 37g dabīga piena proteīna, kas ne tikai veicina muskuļu masas pieaugumu, bet arī pozitīvi ietekmē kaulu veselību, sirdsdarbību un uzlabo atmiņu.

Jaunais Fit&Protein jogurts, pateicoties augstajam olbaltumvielu daudzumam, ir arī labs veids, lai remdētu izsalkumu un atgūtu spēkus. Tas ir lieliski lietojams ne tikai visās ēdienreizēs, bet arī sāļajos ēdienos un kā veselīga uzkoda pirms vai pēc treniņa.

Par Food Union

Food Union ir lielākais piena pārstrādes uzņēmums Latvijā, kā arī vadošais saldējuma ražotājs Baltijas valstīs. Food Union grupa apvieno trīs lielākos piena pārstrādes un saldējuma ražošanas uzņēmumus Latvijā – "Rīgas piena kombināts", "Valmieras piens" un "Rīgas piensaimnieks", lielāko saldējuma ražotāju Igaunijā "Premia", lielāko saldējuma ražotāju Dānijā "Premier Is", saldējuma ražotāju Norvēģijā "Isbjørn Is", saldējuma ražotāju Rumānijā "Alpin57Lux" un saldējuma ražotāju Baltkrievijā "Ingman Ice Cream".

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: