12. un 13. septembrī CD CLOSE prezentācijas koncerts restorānā Dārzs un galerijā Cita Puse

Pievienots: 09.09.2014.Autors: Dārzs Skatījumi: 1 / 155

12. septembrī restorānā Dārzs Spīķeros (Maskavas ielā 4, galdiņu rezervācija: + 371 27887771) un 13. septembrī mākslas galerijā-bārā Cita Puse (18. Novembra krastmalā 35), plkst. 20.00 notiks latviešu saksofonista Denisa Paškeviča un dāņu ģitārista Kristiana Franka (Christian Frank) CD CLOSE prezentācijas koncerti. Albums ir ierakstīts un publicēts Dānijā Gateway mūzikas leiblā. Koncertu laikā izskanēs abu mūziķu oriģinālskaņdarbi. Ieeja uz pasākumiem brīva.

Pashkevich/Frank mūzikas stils raksturojams kā viegla, ar improvizācijām piesātināta mūzika, skandināviska miera pilns instrumentāls oriģinālkompozīciju atskaņojums. Albuma kompozīcijas satur gan mūsdienu džeza, svinga, avangarda, fanka iezīmes, gan arī vecās skolas, pasaules mūzikas un roka ritmiku. Mūziķi sadarbojas jau kopš 2011. gada, regulāri piedaloties starptautiskajos projektos un uzstājoties centrālajos džeza mūzikas festivālos Latvijā un Skandināvijas valstīs. CLOSE albumu mūziķi raksturo kā radikālu pieteikumu šodienas mūzikas pasaulei gan Baltijas valstīs, gan Eiropā, saplūdinot grupas dalībnieku prātus vienotā organismā, atstājot vietu brīvām improvizācijām un paplašinot spilgto noskaņu ceļojumā uz atklāsmi.

Nīlsa Overgārda (Niels Overgaard) no Jazznyt atsauksmes par iepriekšējo Pashkevich/Frank kopprojektu - CD Outlook - bijušas šādas: “Džezs ir bezgalīga būtne. Noteiktu līmeni sasniedzot, džezs ir bezgalīgs. Ģitāristam Kristiānam Frankam pievienojoties Latvijas mūziķim, saksofonistam Denisam Paškevičam, ir izveidojies sals skartais džezs. Albums sastāv no nelieliem uzmetumiem-skečiem, kur Franks un Paškevičs izmēģina idejas, nebaidoties eksperimentēt. Muzikāli viņi pietuvinās Jakob Bro, mūzikai virzoties intīmi un plūstoši. Laiks apstājas, albumā parādās vēsa melanholija, kas nekļūst pārāk ledaina, pateicoties lieliskai mūziķu sadarbībai. Galu galā, ja esi no Dānijas un Latvijas,Tev ir nepieciešami auksti gadalaiki, lai radītu kontrastu ar vasaras svelmi.

Ole Nīmans (Ole Niemann) no Jazz Special raksta: “Džeza mūziķi no Dānijas un Baltijas ir sadarbojušies vairāku gadu garumā. Abi līderi komponē vienādā apmērā, piepildot mūziku ar klusumu, mieru, pauzēm un refleksijām. Mieru, kas satur solistu un ritma sekcijas skaistumu.

Koncertu organizatori - biedrība Wise Music Society, ko dibinājuši mūzikas teoretiķi un praktiķi, entuziasti, kuriem piemīt zināšanas, izglītība, pieredze un izpratne par jazz, funk un citu žanru virzību, kā arī vēlme un iespējas īstenot ieceres, veicot sniegumu Latvijas mūzikas vides attīstībā.

CITA PUSE BĀRS

DĀRZS RESTORĀNS

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: