Turpinās pieteikšanās Gastronomijas festivālam

Pievienots: 16.06.2014.Autors: Gastrofest Skatījumi: 1 / 135

Foto: Pacho music cafe

Pilnā sparā noris pieteikšanās trešajam Gastronomijas festivālam, kas gardēžus priecēs jau vasaras noslēgumā – no 28. augusta līdz 7. septembrim. Šogad piedalīties ir aicināti ne tikai restorāni, kafejnīcas un bāri, bet arī tējnīcas, vīnotavas, konditorejas, picērijas, viesu mājas un delikatešu restorāni no visas Latvijas!

KEY to Riga”, „TERRA restorāni”, „Upe”, „Sapņi un kokteiļi”, „Rāmkalnu restorāns”, „Porto”, „Pintxo”, „Boulevard 33”, „Olive Oil Tranding Co”, „Mieriņš”, „Pacho music cafe”, „RroOomM”, „De Commerce Gastro Pub 1871”, „Art Hotel Laine” restorāns, „Benjamiņš”... – tie ir tikai daži no uzņēmumiem, kas jau ir pieteikuši dalību un vasarā piedāvās doties neaizmirstamā garšu ceļojumā ne tikai pa Rīgu, bet visu Latviju!

Gastronomijas festivāls jau trešo gadu liks sarosīties gan gastronomijas profesionāļiem, gan gardēžiem! Festivāls tiek organizēts ar mērķi popularizēt ārpus mājas ēšanas kultūru Latvijā, laužot stereotipus par to, ka patīkamas maltītes ieturēšana restorānā, kafejnīcā vai bārā ir nesamērīgi tēriņi, kā arī izcelt katra uzņēmuma piedāvāto unikālo gastronomisko sajūtu gammu. Savukārt dalībniekiem festivāls sniedz plašu publicitāti, kas paver iespējas piesaistīt daudz jaunu klientu.

SUITE Restorāna” sabiedrisko attiecību speciāliste Līva Laiviņa atzinīgi novērtē dalību pagājušā gada festivālā un akcentē sniegto iespēju augt profesionālajā ziņā, veselīgas konkurences rosināšanu un lielisko izdevību popularizēt šefpavāra prasmi, toties restorāna „KEY to RIGA” mārketinga speciāliste Aija Liepa īpaši uzsver lielo pieprasījumu pēc festivālā piedāvātajiem jaunajiem ēdieniem un žurnālistu interesi.

Dalībnieku uzdevums ir katru festivāla dienu, no 28. augusta līdz 7. septembrim, apmeklētājiem piedāvāt jaunas ēdienkartes, speciālos piedāvājumus, šefpavāra komplimentus un patīkamas atlaides. Katrs dalībnieks unikālo piedāvājumu prezentēs savā ēdināšanas uzņēmumā, kur vislabāk ir sajūtama gan īpašā vide, gan viesmīlība, gan šefpavāra, konditora, baristas vai bārmeņa talanta pieskāriens. Radi unikālu gastronomisko piedāvājumu un kļūsti par iecienītu garšu ceļojuma galamērķi!

Lieliskā, daudzveidīgā un garšas kārpiņām neaizmirstamā Gastronomijas festivāla ēdienkarte kā milzīgs tīkls „pārklās” visu Latviju un izcels gan jau sevi pierādījušus gastronomijas dārgumus, gan jaunus ēdienus!

Foto: Pacho music cafe

Garšu ceļojums pa visu Latviju!

Festivāls aptver ne tikai Rīgas, bet gan visas Latvijas gardākās maltītes ieturēšanas vietas! Pērn gardēžus ar lieliskiem piedāvājumiem priecēja 77 dalībnieki no Rīgas, Jūrmalas, Liepājas, Salaspils, Ērgļiem, Siguldas, Talsiem, Rēzeknes, Ventspils, Valmieras, Ādažiem, Engures, Smiltenes, Mārupes, Bīriņiem, Madonas, Ogres un citām Latvijas pilsētām. Vairāk: www.gastrofest.lv

Pieteikt dalību!

Dalību var pieteikt visu vasaru festivāla mājaslapā, aizpildot elektronisko pieteikuma formu – www.bt1.lv/gastrofest/lv/application-form.php. Jūnijā un jūlijā dalības maksa ir 30 eiro, bet augustā – 60 eiro.

Gastronomijas festivāls ir starptautiskās pārtikas izstādes “Riga Food 2014” pavadošais pasākums, un to rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: