Art Hotel Laine

Restorāns
Skolas iela 11, Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 15.09.2017.
Profila skatījumi: 388 / mēneša laikā: 1
Publicitātes foto

Viesnīcas "Art Hotel Laine" restorāna un bāra interjers ir maigi olīvkrāsā ar antikvāram mēbelēm un aksesuāriem, kas atgādina Rīgu trīsdesmitajos gados. Mēs ceram ka mūsmājas mākslinieku (Ralfs Jansons un Rolands Krišjānis) gleznas priecēs Jūsu acis un uzlabos Jūsu garastāvokli.

Restorāns piedāvā plāšu ēdienu klāstu un izsmalcinātus vīnus, iekļaujot Latvijas nacionālos ēdienus un veģetāros ēdienus. Restorāna un bāra atmosfēra ir lieliska un īpaša, to Jūs sajutīsiet jau pirmajā ierašanās brīdī.

Ziemas laikā restorāns ir īpaši jauks, kad Jūs varat pavadīt laiku lūkojoties kamīna ugunī un sildīt rokas pret karsto tējas tasi, izbaudot mājīgu atmosfēru.

Viesnīcas „Art Hotel Laine” restorāns ir ideāli piemērots brokastīm, biznesa pusdienām, romantiskām vai darījuma vakariņām. Vasaras laikā viesi var izbaudīt izsmalcinātus ēdienus pagatavotus uz grila vasaras terasē, kura ir vaļā jau ar pirmajām pavasara vēsmām.

Darba laiks
Šodien: 07:30-22:00
t: 67821043
www.laine.lv

Pieejams

Kompleksās pusdienas Terase

Vērtējums

Ēdiens:
1
Apkalpošana:
1
Atmosfēra:
1

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


Art Hotel LaineRestorāns
Skolas iela 11, Rīga
E-pasts:
Ziņa: