Electrolux brīvdabas restorāns Valmieras apkaimē

Pievienots: 05.06.2013.Autors: Electrolux Latvia Skatījumi: 1 / 252

"Electrolux” brīvdabas restorāns, publicitātes foto

Latvijas gardēžiem par prieku šī gada 9. un 10. augustā Valmieras mazbānīša depo tiks uzburts „Electrolux pop-up restorāns Valmieras rajonā”. Tur saimniekos izcili Latvijas garšas meistari: restorāna „3 pavāri” pavāri Mārtiņš Sirmais, Ēriks Dreibants un Jānis Sproģis, restorāna „Bibliotēka Nr.1” pavārs Māris Jansons un Dikļu pils restorāna pavārs Jānis Siliņš.

Divu dienu garumā mēs gatavosim un radīsim no tuvākajā apkārtnē audzētiem un ražotiem produktiem. Izcelsim produktu patieso garšu un daudzveidību, atgādinot par sen aizmirstām vietām, kas pelnījušas atkal atdzimt,” stāsta pavārs Mārtiņš Sirmais, kas jau otro gadu rada garšas piedzīvojumus neierastās vietās Valmieras apkaimē. Šoreiz tas ir Valmieras mazbānīša depo, kas ir celts 1911. gadā, bet augusta vidū pārtaps par iedvesmojošu ēdienu baudīšanas vietu. Restorāns darbosies Valmieras pilsētas 730 gadu jubilejas svinību laikā.

Restorāns tapis ar sadzīves tehnikas ražotāja „Electrolux” atbalstu, kurš veiksmīgai restorāna norisei Valmieras mazbānīša depo uzstādīs moduļu virtuvi. Domājot par to, lai ēst gatavošanas process būtu pēc iespējas vienkāršāks un varētu radīt šefpavāra cienīgu rezultātu, „Electrolux” kolekcijas „Inspiration Range” virtuves tehnika aprīkota ar funkcijām, kas līdz šim bija pieejamas tikai restorānu virtuvēs.

Sadarbībā ar Latvijā zināmajiem šefpavāriem mēs vēlamies restorāna apmeklētājiem sniegt unikālu vakariņu pieredzi, vienlaikus iedvesmojot arī mājās ēdiena gatavošanai un baudīšanai, padarot to par īpašu notikumu,” idejas īstenošanu skaidro „Electrolux Latvia” vadītājs Eduards Reneslācis.

"Electrolux” brīvdabas restorāns, publicitātes foto

Pagājušā gadā 8. jūlijā „Electrolux pop-up restorāns Valmieras rajonā” savus viesus pulcēja Burtnieku muižas tējas paviljonā. Video ieskats: http://vimeo.com/45663172

Restorāna apmeklējums iespējams tikai ar iepriekš veiktu rezervāciju. Plašāka informācija par „Electrolux” restorānu atrodama sociālo tīklu vietnēs: Facebook.com/VienasDienasRestorans un Twitter.com/ValmierasRajons.

Video par šī gada restorānu: http://vimeo.com/67547724.

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: