APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – JŪLIJS 2015

Pievienots: 01.08.2015.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 1694

Foto: kafejnīca PAGALMS

Jūlija mēneša apmeklētāko vietu saraksts nesis zināmus pārsteigumus. Trīs jaunas iepriekš TOPos nebijušas ēdināšanas vietas, no kurām viena pašā augšgalā un turklāt ir šī mēneša jaunpienācējs.

Lūk arī jaunas interesantas ēdienu baudīšanas vietas, mēneša jaunpienācēji, kuru nemaz tik maz nav: kafejnīca PAGALMS Kronvalda bulvārī, restorāns-terase Līvu laukumā PLEINAIR, franču restorāns GRANDE BRASSERIE RIGA, restorāns MOMO Cēsu koncertzālē, restorāns Jūrmalā FACES, restorāns-brančotava SPĀRNOS, bārs LAACIS, indiešu restorāns SINGH'S.

Jūlija apmeklētāko profilu TOP10:

1. PAGALMS KAFEJNĪCA
2. ROCKET BEAN ROASTERY KAFEJNĪCA
3. MIO RESTORĀNS
4. ANNAS DĀRZS RESTORĀNS
5. BAMBOOK LOUNGE RESTORĀNS
6. VEST KAFEJNĪCA
7. PARUNĀSIM. KAFE'TEEKA KAFEJNĪCA
8. STARGOROD RESTORĀNS
9. ZIVJU LETE RESTORĀNS
10. SINGH'S RESTORĀNS

Ieskats iepriekšējos -  http://www.barradar.lv/lv/top-10
 

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: