Sākas Ziemas Rīgas restorānu nedēļa

Pievienots: 02.12.2013.Autors: Live Riga Skatījumi: 2 / 189

Publicitātes foto

Šodien, 2.decembrī, sākas nu jau ceturtā Rīgas restorānu nedēļa šogad, kuras  laikā ikviens interesents ir aicināts apmeklēt kādu no restorāniem, lai smeltos idejas gaidāmajām svētku maltītēm.

Ziemas Rīgas restorānu nedēļa norisināsies no 2. līdz 8.decembrim. Tās laikā rīdzinieki un pilsētas viesi varēs iepazīt Rīgas restorānu ziemas piedāvājumu par īpaši demokrātisku cenu. Gan pieredzējušiem gardēžiem, gan tiem, kuri restorānus apmeklē retāk, tā būs iespēja nobaudīt Latvijas vadošo šefpavāru kulinārās variācijas Ziemassvētku maltītei un smelties idejas savam svētku galdam.

Ziemas Rīgas restorānu nedēļas ēdienkartēs iekļauti gan ēdieni, bez kuriem iztiek tikai retais svētku galds - nēģi, skābēti kāposti, dažāda veida cepeši, medījums, cepti āboli, deserti ar rudzu maizi un brūklenēm, gan tādi jaunumi kā līdakas burgers, pīlādžu zupa un jūras asaris.

Ziemas Rīgas restorānu nedēļā piedalās 21 Rīgas restorāns, kas saviem apmeklētājiem piedāvās trīs ēdienu maltīti par īpaši pievilcīgu cenu – 10,50 latiem (14,94 eiro).

Ziemas Rīgas restorānu nedēļā baudīt svētku maltīti aicina: “3 naži”, “3 pavāru restorāns “Tam labam būs augt””, “Academy”, “Aleks”, “Ambiente”, “Aqua Luna”, “Avalon”, “B-Bārs restorāns”, “Benjamiņš”, “BIBLIOTĒKA No1 Restorāns”, “Burkāns”, “Garage”, “HE’s restorāns”, “Kaļķu vārti”, “Key to Riga”, “La Boheme”, “Le Dome”, “Olive Oil Trading Co”, Ostas skati”, “Tinto” un “Valtera restorāns”.

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: