Le Dome

Restorāns
Miesnieku iela 4, Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 19.06.2017.
Profila skatījumi: 624 / mēneša laikā: 5
Publicitātes foto

Elegantais un smalkais zivju restorāns Le Dome ir viena no spožākajām Latvijas gastronomiskajām pērlēm. Šefpavārs Māris Astičs ik dienu atklāj viesiem jaunas zivju ēdienu nianses, demonstrē prasmīgu zemnieku piedāvātās produkcijas izmantošanas iespējas un rada smalkus garšas salikumus, pielietojot Eiropas kulinārijas tehnikas. "Le Dome" ēdienkartē zivju pasaule ir pārstāvētā visā tās krāšņumā – šeit var nobaudīt buti, stori, mencu, reņģes, zandartu un citas Latvijas ezeru un Baltijas jūras zivis, pagatavotas daudzos un dažādos veidos. Taču Māris Astičs augstu vērtē arī citus sezonas produktus: no medījuma, dārzeņiem un ogām, pievienojot īpaši pagatavotas mērces, viņš rada arvien jaunus ēdienus, regulāri atjaunojot ēdienkarti.

Restorānā it viss vedina uz domām par gastronomiskiem piedzīvojumiem. Plaša, ar juveliera precizitāti izstrādāta vīna karte piedāvā daudzus retumus. Mājīgs interjers (gaiši toņi, pieklusināta gaisma, retas fotogrāfijas pie sienām) uzbur nesteidzīgām sarunām piemērotu atmosfēru. Bet dzīvā mūzika vakara stundās (piektdienās un sestdienās šeit spēlē viens no labākajiem Rīgas pianistiem) kā acīm neredzams raksts caurvij restorāna patīkamo gaisotni.

Darba laiks
Šodien: 08:00-23:00
t: 67559884
www.zivjurestorans.lv

Pieejams

Kompleksās pusdienas Terase

Vērtējums

Ēdiens:
7
Apkalpošana:
7
Atmosfēra:
7

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


Le DomeRestorāns
Miesnieku iela 4, Rīga
E-pasts:
Ziņa: