Easy Wine

Vīnotava
Audēju iela 4, Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 07.06.2017.
Profila skatījumi: 734 / mēneša laikā: 2
Publicitātes foto

Ienākot mājīgajās bāra telpās pašā Rīgas sirdī ikvienu Easy Wine klientu sagaida plašs dažādu vīnu un ekskluzīvu alkoholisko dzērienu klāsts. Vīnus šeit aprūpē ar īpašu gādību. Nav noslēpums, ka jebkuru vīnu vislabāk uzglabāt vēsā vietā – tieši tādēļ jau izsenis tas tiek glabāts pagrabos. Pareiza vīna glabāšana arī neparedz ilgstošu atvērtas pudeles uzglabāšanu, kā dēļ nereti ekskluzīvākus vīnus restorānos un bāros iespējams iegādāties vien pudelēs. Easy Wine, pateicoties mūsdienīgām tehnoloģijām, ir atrisinājuši abas šīs problēmas un spēj piedāvāt klientiem vēsu, pareizi uzglabātu glāzi lieliska vīna, bez nepieciešamības iegādāties visu pudeli uzreiz.

Easy Wine izmantotā vīna izliešanas aparatūra uzglabā vīnu ideālā temperatūrā un vidē, kas nodrošina klientam iespēju nogaršot un izbaudīt vairāku veidu vīnus un izvēlēties no tiem sev piemērotāko. Lai vīna baudīšanas process izvērstos par īpašu notikumu, iespējams arī ļauties degustācijas priekam un nobaudīt teju 60 dažādus vīnus patīkamā atmosfērā. Easy Wine ir vieta, kur satikties – te atrodams ne tikai plašs vīnu klāsts, bet ir pieejamas arī dažādas uzkodas pie vīna, kā arī īpašu auru nodrošina patīkams muzikālais pavadījums. Tomēr zinot un cienot to, ka nereti vīnu labāk baudīt vienatnē, ikvienu vīnu piedāvājam iegādāties arī pudelēs un paņemt līdzi.

Darba laiks
Šodien: 12:00-02:00
t: 25 966 376
www.easywine.lv

Pieejams

Terase

Vērtējums

Ēdiens:
3
Apkalpošana:
4
Atmosfēra:
3

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


Easy WineVīnotava
Audēju iela 4, Rīga
E-pasts:
Ziņa: