Vīns ar odziņu

Vīnotava
Torņa iela 7/9 (ieeja no Trokšņu ielas), Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 07.06.2017.
Profila skatījumi: 926 / mēneša laikā: 2
Publicitātes foto

Plašā piedāvājumā vinotēkā ir Elzasas vīni no Cleebourg vīna darītavas Francijā. Vinotēkā atradīsiet ar zelta medaļu novērtētos Gewurztraminer, Riesling un Silvaner, gan pēc tradicionālās metodes no Pinot Blanc, Pinot Gris un Pinot Noir vīnogām gatavotos burvīgos dzirkstošos vīnus.

Vinotēka „Vīns ar odziņu” ir vienīgā vieta Latvijā, kur iespējams iegādāties vai nogaršot augstvērtīgus vīnus no Moldovas reģiona. Vīni ir gatavoti mazās vīna darītavās ET CETERA un GRAMMA / Casa Olteanu no pašu vīna dārzos audzētām vīnogām, strikti ievērojot augstas audzēšanas un ražošanas procesa kvalitātes kontroles procedūras, ko apliecina atbilstība DOC prasībām.

Vinotēkā vīnus var iegādāties līdzi nešanai vai arī kopā ar uzkodām nobaudīt turpat vinotēkā. Papildus iespējams nogaršot gardo itāļu Segafredo kafiju.

Darba laiks
Šodien: 12:00-21:00
t: 29 136 853

Vērtējums

Ēdiens:
3
Apkalpošana:
3
Atmosfēra:
2

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


Vīns ar odziņuVīnotava
Torņa iela 7/9, Rīga
E-pasts:
Ziņa: