APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – AUGUSTS 2015

Pievienots: 02.09.2015.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 1750

Foto čehu alus darītava – restorāns STARGOROD

Laiks ieskatīties iepriekšējā mēneša apmeklētāko vietu sarakstā, kā arī iepazīties ar jaunpienācējiem, kuru nemaz nav tik maz.

Atgādinām par iespēju BarRadar meklētājā rezervēt galdiņu tieši noskatītās iemīļotās ēdināšanas vietas profilā, klikšķinot uz “REZERVĒT GALDIŅU”. Šobrīd rezervācijas iespēja pieejama jau 120 Rīgas un Jūrmalas restorānu un kafejnīcu profilos.

Mēneša jaunpienācēji BarRadar meklētājā: augļu kārumnīca un smūtiju bārs FRUTEVER, BĀRS XIII, taizemiešu restorāns Vecrīgā THAI STATION, STREET BURGERS Jūrmalā, ātrās ēdināšanas vieta KENTUCKY FRIED CHICKEN, restorāns Upīša Pasāžā MILDA, PELMEŅU STŪRĪTIS Centrāltirgū, ar nostaļģiju pēc veciem laikiem BUFETE 9 GRĀDI, naktsklubs-bārs FOLLOW THE RABBIT.

Augusta apmeklētāko profilu TOP10:

1. PAGALMS KAFEJNĪCA
2. MIO RESTORĀNS  
3. ANNAS DĀRZS RESTORĀNS 
4. BAMBOOK LOUNGE RESTORĀNS
5. SINGH'S RESTORĀNS
6. ROCKET BEAN ROASTERY KAFEJNĪCA 
7. VEST KAFEJNĪCA
8. ZIVJU LETE RESTORĀNS
9. GRANDE BASSERIE RIGA RESTORĀNS
10. STARGOROD RESTORĀNS 

Ieskats iepriekšējos -  http://www.barradar.lv/lv/top-10

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: