APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2014

Pievienots: 05.11.2014.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 862

Foto: MERCATO

Koku zaros vēl turas pēdējās dzeltenās lapas, bet laiks nepielūdzami sliecas uz ziemas pusi. Taču dzīves svinēšana ir pilnbriedā, kā zināms pretspars šiem pelēkajiem laika apstākļiem. No 6.līdz 12.oktobrim nosvinēta Putras nedēļa, tad no 13.-19.oktobrim gardi pavadīta arī Rudens Rīgas restorānu nedēļa, aizvadīti arī aizgūtie Helovīnu svētki.

Restorāns "Mio" jau kuro mēnesi turas TOPa augšgalā. Starp pārējām ēdiena baudīšanas vietām ir notikusi zināma rotācija. Taču ir arī iespraucies kāds jaunpienācējs.

Oktobra mēneša jaunpienācēji ir restorāns 7 PIEKTDIENAS, saldumu vieta RUDY DONUTS, ķīniešu restorāns CHINA GARDEN un otrs SALĀTBĀRS Rīgā t/c Riga Plaza.

Oktobra apmeklētāko profilu TOP10:

1. MIO RESTORĀNS  
2. MUTE RESTORĀNS 
3. CHINA GARDEN RESTORĀNS 
4. PORTOFINO RESTORĀNS 
5. STARGOROD RESTORĀNS 
6. MERCATO KAFEJNĪCA
7. SUBWAY BISTRO 
8. CHEERS! BĀRS
9. TRUSIS KAFE KAFEJNĪCA  
10. VĪNA UN GAISMAS IELEJA VĪNOTAVA

Ieskats iepriekšējos TOPos >>

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: