APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – SEPTEMBRIS 2014

Pievienots: 03.10.2014.Autors: BarRadar Skatījumi: 2 / 939

Publicitātes foto: restorāns „Buddha”

Visi sevi cienoši restorāni un kafejnīcas ir čakli sarūpējuši jaunas ēdienkartes, kurās dominē rudens veltes - augļi, dārzeņi, sēnes u.tml. Rudens drēgnums ir klāt, vēlme ietīties pledā un sasildīties ar karstu tēju vai siltas sulas dzērienu.

TOPā lielas pārmaiņas nav notikušas. Pirmās piecas pozīcijas ir pilnīgi nemainīgas kopš pagājušā mēneša. TOPa otrajā daļā iekļuvuši nesenie jaunpienācēji.

Savukārt septembra mēnesī jaunpienācēju ir gana daudz:  gandrīz uz septembra oktobra robežas jeb konkrētāk 1.oktobrī apmeklētājiem durvis vēris otrs MUUSU restorāns rekonstruētajā Vecpilsētas ēkā; jauns bārs-galerija BITVĪNS; tagad var ieturēt maltīti blakus Brīvības piemineklim restorānā KOLONĀDE; pusdienās aicina Rīgas centrā jau trešais DELICIO bistro, tagad arī Dzirnavu ielā; ieturēties var arī jaunajā pusdienu restorānā SUNNY PICNIC Barona kvartālā; gan iedzert gardu kafiju, gan paņemt kādu našķi līdz uz māju var kafejnīcā SIRMAIS&DREIBANTS; Rīgā atvērts trešais ātrās ēdināšanas restorāns SUBWAY, kā arī vēl viena picērija PICA LULŪ t/c Jugla. Jaunpienācējs BarRadar meklētājā pagājušo mēnesi ir arī kafejnīca MAZĀ KAŅEPE pie Kaņepes kultūras centra.

Septembra apmeklētāko profilu TOP10:

1.     MIO RESTORĀNS  

2.     MUTE RESTORĀNS

3.     SUBWAY BISTRO

4.     STARGOROD RESTORĀNS

5.     PORTOFINO RESTORĀNS

6.     CHEERS! BĀRS

7.     TRUSIS KAFE KAFEJNĪCA  

8.     MERCATO KAFEJNĪCA

9.     BUDDHA RESTORĀNS

10.   VĪNA UN GAISMAS IELEJA VĪNOTAVA

Ieskats iepriekšējos TOPos >>

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: