APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – MAIJS 2014

Pievienots: 08.06.2014.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 689

Foto:Vasaras dārzs Egle

Maija TOPā jau parādījiušies vasaras dārzi un dominē vietas ar terasēm. Arī jaunpienācēju šomēnes gana daudz – beķereja AFTERS, vēl viens STREET BURGERS tagad arī Vecrīgā, jauns krogs DE COMMERCE GASTRO PUB 187, mini kafijas namiņš COFFEE TOWER Vērmanes dārza pievārtē, veģetāriešu un vegānu restorāns GRAUDIŅŠ Rīgas Klusajā centrā.
 

Maija apmeklētāko profilu TOP10:

1. STARGOROD RESTORĀNS
2. MIO RESTORĀNS
3. TRUSIS KAFE KAFEJNĪCA
4. 32.AUGUSTS RESTORĀNS
5. OMAS BRILJANTA ISTABA BĀRS
6. KASHA GOURMET RESTORĀNS
7. CAFE DALI KAFEJNĪCA
8. VASARAS DĀRZS EGLE KAFEJNĪCA
9. VĪNA UN GAISMAS IELEJA VĪNOTAVA
10. MAI TAI BĀRS

Ieskats iepriekšējos -  http://www.barradar.lv/lv/top-10
 

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: