APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – MAIJS 2013

Pievienots: 06.06.2013.Autors: BarRadar Skatījumi: 3 / 314

Vīna un gaismas ieleja

Atnākot vasarai, darbu uzsākušas vasaras terases, vasaras dārzi, brīvdabas kafejnīcas. Maijā bijuši arī jaunpienācēji gardēžu lutinātāju pulciņā - CAIF CAFE KAFEJNĪCA 

Maija apmeklētāko profilu TOP10  ir sekojošs:

1.     MIO RESTORĀNS

2.     PORTOFINO RESTORĀNS

3.     OMAS BRILJANTA ISTABA BĀRS

4.     VĪNA UN GAISMAS IELEJAVĪNOTAVA

5.     SALĀTBĀRS BISTRO

6.     VASARAS DĀRZS EGLE KAFEJNĪCA

7.     STREET BURGERS BISTRO

8.     DZĪVOKLIS NR. 19 RESTORĀNS

9.     PASĒDĒT BĀRS

10.   VALTERA RESTORĀNS RESTORĀNS

Ieskats iepriekšējos -  http://www.barradar.lv/lv/top-10

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: