APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – MARTS 2013

Pievienots: 09.04.2013.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 534

Bistro Street Burgers

Spriežot pēc šī mēneša TOPa, vieni meklē, kur paēst ātri, otri, kur veselīgi, citi, kur gan ātri, gan veselīgi. Taču tendence šo pavasari ir viena – salātu bāri ir pieprasīti. Kafija vai tēja ar svaigiem zaļumiem, kurus turklāt pats vari izvēlēties vai miksēt, ir pietiekami labs variants ātrām pusdienām darba dienas vidū. Tieši tādu koncepciju izvēlējies SALĀTBĀRS , kas durvis vēra marta sākumā Rīgā.

Pievērsiet uzmanību arī jaunam BarRadar meklēšanas kritērijam, kas izveidots pielāgojoties sezonas aktualitātei, - svaigi spiesta sula. Papildus vitamīni mums visiem lieti noderēs!

Bet marta apmeklētāko profilu TOP10  ir sekojošs:

1.     MIO RESTORĀNS

2.     DZĪVOKLIS NR. 19 RESTORĀNS

3.     OMAS BRILJANTA ISTABA BĀRS

4.     STREET BURGERS BISTRO

5.     TERRA RESTORĀNS

6.     PORTOFINO RESTORĀNS

7.     PASĒDĒT BĀRS

8.     YAKUZA RESTORĀNS

9.     AR MANI ATKAL RUNĀ KAIJAS BĀRS

10.   SMARTFOOD BISTRO

Ieskats iepriekšējos  - http://www.barradar.lv/lv/top-10

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: