Apmeklētāko profilu TOP 10 – Augusts 2012

Pievienots: 04.09.2012.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 339

Photo by Spicy Affair

Augusts bija diezgan rimts mēnesis. Strādājām pie informācijas papildināšanas meklētājā, tāpēc šobrīd www.barradar.lv atrodamas nu jau 1207 Latvijas ēdināšanas vietas. Tika palaists un tagad tiek čubināts meklētājs arī Igaunijā un Lietuvā.

BarRadar sadraudzējās ar GastroFest un kļuva par Gastronomijas festivāla, kas norisināsies Rīgā no 1.līdz 9.septembrim, informatīvo atbalstītāju.

Savukārt augusta apmeklētāko profilu TOP10 ir sekojošs:

1. KOYA RESTORĀNS
2. ALABAMA BĀRS 
3. OMAS BRILJANTA ISTABA BĀRS
4. SPICY AFFAIR RESTORĀNS 
5.VASARAS DĀRZS EGLE KAFEJNĪCA
6. ŪSAS BĀRS 
7. TICKET TO HEAVEN KAFEJNĪCA 
8. PINOT MARINA RESTORĀNS 
9. KOTAI RESTORĀNS
10. 3ZIVIS BISTRO

Ieskats iepriekšējā:

APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – JŪLIJS 2012

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: