Apmeklētāko profilu TOP 10 – Jūlijs 2012

Pievienots: 02.08.2012.Autors: BarRadar Skatījumi: 1 / 365

Photo by www.koyarestaurant.com

BarRadar atskatījās uz pagājušo mēnesi un secināja, ka tas izdevies visai ražens. Ēdināšanas vietu meklētājā vietu skaits paaudzies krietni virs 1000. Latvijas vadošajos ziņu portālos delfi.lv, tvnet.lv, apollo.lv, kasjauns.lv publicēts BarRadar vērojums par dīvainākajiem Baltijas restorāniem, kuru vidū ir arī viens no Latvijas.

Aiz tīri veselīgas ziņkārības, ko īsti ļaudis meklē, nolēmām arī apkopot lietotāju apmeklētāko profilu TOP 10. Ievērtējiet arī Jūs!

TOP 10 - JŪLIJS 2012

1. KOYA RESTORĀNS
2. PINOT MARINA RESTORĀNS
3. BEL CIBO KAFEJNĪCA
4. SPICY AFFAIR RESTORĀNS
5. OMAS BRILJANTA ISTABA BĀRS
6. VASARAS DĀRZS EGLE KAFEJNĪCA
7. MĀJAS VIRTUVE KAFEJNĪCA
8. AR MANI ATKAL RUNĀ KAIJAS BĀRS
9. KOTAI RESTORĀNS
10. ĶIPLOKU KROGS KROGS

 

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: