Lielais Ķīnas mūris

Restorāns
Krišjāņa Valdemāra iela 21 (Valdemāra centrs), Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 12.07.2017.
Profila skatījumi: 1107 / mēneša laikā: 3
Publicitātes foto

Par restorāna – bistro virtuvi atbild un darbojas 3 pieredzējuši, augsti kvalificēti ķīniešu pavāri. Brīžam pie gardās ķīniešu maltītes gatavošanas savu roku pieliek arī pats restorana saimnieks Xia Xiaolei. Restorāna interjers – ķīniešu,eiropiešu stilā. Telpas sarkanā nokrāsā, ko papildina starp galdiņiem izkārtotie zaļie bambusi., sienas rotā uz zīda audekliem izšūtas ( roku darbs) gleznas , ko var apskatīt ik viens restorāna apmeklētājs., un protms sarkanīgās ķīniešu lustriņas. Fonā skan musdienīga ķīniešu mūzika.

Vienmēr atnākot un aizejot Jūs sagaidīs un pavadīs smaidošais un laipnais restorāna saimnieks Xiaolei, kā arī viņa padotie. Viņš rūpējas, lai katrs restorāna apmeklētājs justos īpašs.

Darba laiks
Šodien: 11:00-23:00
t: 67240049

Pieejams

Kompleksās pusdienas

Vērtējums

Ēdiens:
1
Apkalpošana:
1
Atmosfēra:
1

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


Lielais Ķīnas mūrisRestorāns
Krišjāņa Valdemāra iela 21, Rīga
E-pasts:
Ziņa: