Steiku haoss

Restorāns
Tērbatas iela 41/43, Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 16.06.2017.
Profila skatījumi: 608 / mēneša laikā: 3
Publicitātes foto

Vesterna stilā veidotie restorāni ļauj klientiem izbaudīt Mežonīgo Rietumu ceļojuma priekus - kādu no 17 dažādu veidu sulīgajiem steikiem, pagatavotu tieši acu priekšā, izturētu vīnu, atspirdzinošu kokteili vai kārdinošu desertu. Pēc lieliskas maltītes ir iespēja izlocīt kājas līnijdeju ritmos ar Latvijas labākajām kantrī mūzikas grupām. Siltās sezonas laikā klientu rīcībā ir vasaras terase, kur visi gardumi ir baudāmi svaigā gaisā.

Darba laiks
Šodien: 00:00-01:00; 11:00-01:00
t: 67272707
www.steikuhaoss.lv

Pieejams

Dzīvā mūzika Kompleksās pusdienas Terase

Vērtējums

Ēdiens:
0
Apkalpošana:
0
Atmosfēra:
0

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


Steiku haossRestorāns
Tērbatas iela 41/43, Rīga
E-pasts:
Ziņa: