Tex-mex

Restorāns
Dzirnavu iela 59, Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 28.06.2017.
Profila skatījumi: 1893 / mēneša laikā: 2
Publicitātes foto

"Tex-Mex” restorāns Rīgā, Dzirnavu ielā 59, klientu valodā tiek dēvēts par Pagrabiņu. Tas tika atvērts 2004. gadā, kur sākotnēji bija pirmais Klondaikas restorāns un tas tika pārveidots par otro „Tex-Mex” tīkla restorānu.

Restorāns ir divos stāvos – pirmajā stāvā un pagrabstāvā, tāpēc arī radies Pagrabiņa nosaukums. Kopumā Pagrabiņā restorānā un bārā var atpūsties apmēram 100 personas. Vasaras terase ar 75 sēdvietām ir atvērta no maija sākuma līdz septembra beigām. Vasaras sezonā ir pieejama grilla ēdienkarte un pavārs ēdienu pagatavos turpat pagalmā, vasaras virtuvē.

Pagrabiņā ir iespējams rezervēt galdiņus, pasūtīt banketus, kā arī uzrīkot ballīti saviem draugiem. Restorānā iespējams rīkot seminārus 40-50 personu lielai grupai.

Darba laiks
Šodien: 00:00-24:00
t: 67240366
www.texmex.lv

Pieejams

Bērnu stūrītis Dzīvā mūzika Kompleksās pusdienas Terase WiFi

Vērtējums

Ēdiens:
5
Apkalpošana:
5
Atmosfēra:
5

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


Tex-mexRestorāns
Dzirnavu iela 59, Rīga
E-pasts:
Ziņa: