Panorāma

Restorāns
Kuģu iela 24 (Radisson Blu Hotel Daugava), Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 29.06.2017.
Profila skatījumi: 43 / mēneša laikā: 24
Publicitātes foto

No restorāna „Panorāma” paveras neatkārtojams skats uz Vecrīgu un mūsu likteņupi Daugavu. Pašā rīta agrumā, vērojot saullēktu, varat nesteidzoties baudīt plašo brokastu bufeti. Pusdienās un vakariņās piedāvājam starptautisko a la carte ēdienkarti, neaizmirstot arī vietējos produktus un garšu, ko papildinām ar restorāna īpašajiem piedāvājumiem, biznesa pusdienu ēdienkarti un arī speciālajiem piedāvājumiem gan pusdienās, gan vakariņās. Līdz 2016. gada beigām restorāns galvenokārt specializējās Latvijas un Eiropas ēdienu gatavošanā. Tagad, kopā ar vienu no Rīgas atpazīstamākajiem indiešu pavāriem Krishna Bhandari, esam paplašinājuši restorāna piedāvājumu un atklājām Indiešu Stūri jeb Indian Corner. Autentiskā Indijas virtuve, kuras pamatā tiks izmantoti vietējie produkti, bagātināta ar apbrīnojamu ēdienu prezentāciju un to pagatavošanas stāstiem, palīdzēs mūsu viesiem izjust Dienvidāzijas kultūru ne tikai ar savām garšas kārpiņām, bet arī iztēli. Mūsu Indian Corner ēdienkarti spēs novērtēt gan nemirstošās Indijas klasikas cienītāji, gan moderno interpritāciju un gastronomisko piedzīvojumu meklētāji.

t: 6706 1226
www.radissonblu.com

Pieejams

Autostāvvieta Kompleksās pusdienas Pašceptās smalkmaizītes Svaigi spiesta sula Terase Veģetārā virtuve WiFi

Vērtējums

Ēdiens:
0
Apkalpošana:
0
Atmosfēra:
0

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Cosmopolitan Diva" dzērienu sērijā sāk ražot sesto garšu
Sekojot jaunākajām patēriņa tendencēm, AS "Latvijas Balzams" laidis klajā jaunu - zemeņu un piparmētru versiju "Cosmopolitan Diva" dzirkstošo dzērienu sērijā. Tā ir jau sestā garša populārā zīmola līnijā, kuru uzņēmums sāka ražot un eksportēt 2014. gadā, pirmoreiz pasaulē izmantojot unikālu tehnoloģiju - dzirkstošā dzēriena filtrāciju caur zeltu, ko līdz šim pielietoja pamatā tikai stiprā alkohola ražošanā. Latvijā ražotais zīmols "Cosmopolitan Diva" tiek eksportēts uz 13 pasaules valstīm.
10.07.2017.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – JŪNIJS 2017
Vasara ir laiks, kad daudzi no mums bauda atvaļinājuma priekus un bieži vien tas nozīmē arī biežāku došanos ārpus mājām, lai aktīvi atpūstos, izklaidētos un dažādās dienas stundās baudītu maltīti restorānā vai kafejnīcā. Šis noteikti ir arī laiks, kad ļauties eksperimentiem - nozares profesionāļu dažādajām variācijām ēdienkartēs iekļaujot šī gadalaika veltes. BarRadar Tavai vērtēšanai nodod jūnija apmeklētāko profilu TOP10. Varbūt kāds no TOPa dalībniekiem kļūs par Tavu nākamo izvēli vēlajām brokastīm, pusdienām vai vakariņām ikdienā vai svinīgā notikumā, kas vasarā arī ir ne mazums. Lai atklājumiem un svētkiem bagāts jūlijs!
04.07.2017.
Pārtikas uzņēmumu reputācijas topā "Fazer Latvija" kāpums uz septīto vietu
Fazer Latvija uzņēmumu reputācijas topā šogad ierindots 26. vietā, pakāpjoties par divām vietām, salīdzinājumā ar 2016. gadu. Savukārt pārtikas ražošanas uzņēmumu vidū Fazer Latvija ierindots septītajā vietā. Viens no Fazer darbības stūrakmeņiem ir sociālā atbildība, kas ietver dažādas jomas, tostarp arī atbildību pret vidi un darbiniekiem, kas atzinīgi novērtētas "Uzņēmumu reputācijas topā".
19.06.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


PanorāmaRestorāns
Kuģu iela 24 (Radisson Blu Hotel Daugava), Rīga
E-pasts:
Ziņa: