Panorāma

Restorāns
Kuģu iela 24 (Radisson Blu Hotel Daugava), Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 15.09.2017.
Profila skatījumi: 76 / mēneša laikā: 16
Publicitātes foto

No restorāna „Panorāma” paveras neatkārtojams skats uz Vecrīgu un mūsu likteņupi Daugavu. Pašā rīta agrumā, vērojot saullēktu, varat nesteidzoties baudīt plašo brokastu bufeti. Pusdienās un vakariņās piedāvājam starptautisko a la carte ēdienkarti, neaizmirstot arī vietējos produktus un garšu, ko papildinām ar restorāna īpašajiem piedāvājumiem, biznesa pusdienu ēdienkarti un arī speciālajiem piedāvājumiem gan pusdienās, gan vakariņās. Līdz 2016. gada beigām restorāns galvenokārt specializējās Latvijas un Eiropas ēdienu gatavošanā. Tagad, kopā ar vienu no Rīgas atpazīstamākajiem indiešu pavāriem Krishna Bhandari, esam paplašinājuši restorāna piedāvājumu un atklājām Indiešu Stūri jeb Indian Corner. Autentiskā Indijas virtuve, kuras pamatā tiks izmantoti vietējie produkti, bagātināta ar apbrīnojamu ēdienu prezentāciju un to pagatavošanas stāstiem, palīdzēs mūsu viesiem izjust Dienvidāzijas kultūru ne tikai ar savām garšas kārpiņām, bet arī iztēli. Mūsu Indian Corner ēdienkarti spēs novērtēt gan nemirstošās Indijas klasikas cienītāji, gan moderno interpritāciju un gastronomisko piedzīvojumu meklētāji.

t: 6706 1226
www.radissonblu.com

Pieejams

Autostāvvieta Kompleksās pusdienas Pašceptās smalkmaizītes Svaigi spiesta sula Terase Veģetārā virtuve WiFi

Vērtējums

Ēdiens:
0
Apkalpošana:
0
Atmosfēra:
0

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Amber Distribution Latvia" ir ieguvusi ekskluzīvas tiesības Latvijā izplatīt "Green Cola"
Dzērienu izplatītājs un importētājs "Amber Distribution Latvia" (daļa no "Amber Beverage Group" holdinga) ir ieguvis ekskluzīvas tiesības Latvijā izplatīt bezalkoholisku, atspirdzinošu dzērienu "Green Cola". "Green Cola" ir veselīgāka kolas alternatīva, kas ir saldināta ar dabīgas izcelsmes saldinātāju no stēvijas auga un satur kofeīnu, kas iegūts no zaļajām kafijas pupiņām. "Green Cola" nesatur cukuru, konservantus vai mākslīgo saldinātāju aspartāmu.
07.09.2017.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – AUGUSTS 2017
Gada siltā sezona, iestājoties septembra mēnesim, pavisam oficiāli ir noslēgusies, tomēr pirms iesoļojam zelta rudenī, BarRadar piedāvā atskatīties uz augusta apmeklētāko profilu TOP 10. Vasaras noslēdzošajā mēnesī TOPā vietas saglabājuši stabili tā ikmēneša dalībnieki, dažviet nedaudz mainoties secībai. Tāpat BarRadar veidotajā apkopojumā pievienojušies jaunpienācēji un atgriezušās kādu laiku TOPā neredzētas ēdināšanas vietas. Lai garšīgi!
04.09.2017.
Latvijā ražotais degvīns "Amber Gold" iegūst Red Dot balvu dizainā
A/S "Latvijas balzams" ražotais degvīns "Amber Gold™ Vodka" par godu tā unikālajam iepakojumam šogad ieguvis jau otro dizaina balvu. Nupat saņemta prestižā Red Dot 2017 balva disciplīnā Komunikācijas dizains. Iepakojuma ideja, kuras autors ir Ēriks Šulcsno dizaina aģentūras "BrandBox", tapis, iedvesmojoties no Baltijas jūras un dzintara, kas ir arī degvīna "Amber Gold" vadmotīvs.
14.08.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


PanorāmaRestorāns
Kuģu iela 24 (Radisson Blu Hotel Daugava), Rīga
E-pasts:
Ziņa: