SEZONA

Restorāns
Audēju iela 12, Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 19.09.2017.
Profila skatījumi: 1018 / mēneša laikā: 2
Publicitātes foto

Klubs - restorāns SEZONA piedāvā baudīt īstu brīvdienu pozitīvo emociju piedzīvojumu Rīgas senatnīgajā Vecpilsētas daļā – Audēju ielā 12.

Liekot uzsvaru uz izcilu servisu, pozitīvu attieksmi un dzirkstošu enerģiju SEZONAS komanda pierāda, ka arī pilsētas centrā var justies kā vienā no labākajiem pasaules kūrorta pludmales restorāniem.

Sadarbībā ar pasaules līderi minerālūdens ražošanā Perrier, bārmeņi viesiem piedāvā baudīt fantastiskus kokteiļus, kas ne tikai pārsteidz ar savu radošo noformējumu, bet arī sniedz patiesu vasaras garšas eksploziju. Paralēli, vasarīgo kokteiļu un dzērienu sagatavošanai, SEZONAS bārmeņi viesus pārsteigs ar Rīgā vēl neredzētiem dzērienu pasniegšanas veidiem un pārsteidzošiem šoviem.

Šefpavāra veidotā ēdienkarte apvieno latviešu un pasaulīgās virtuves garšas kultūras, ļaujot SEZONAS viesiem baudīt zināmu ēdienu klasiku, kas papildināta ar mūsdienīgām, ekstravagantām un oriģinālām niansēm.

Nevienas brīvdienas un atvaļinājums nav iedomājams bez labas mūzikas un dejām, tādēļ restorānā - klubā SEZONA katru dienu par ideālu ballīti parūpēsies DJ, muzikālās apvienības, mākslinieku un dejotāju performances.

Klubs - restorāns SEZONA ir TAVS pārsteidzošākais vasaras piedzīvojums RĪGĀ! 

 

Darba laiks
Šodien: 12:00-24:00
t: 20232474
restau-rateur.com

Pieejams

Kompleksās pusdienas

Vērtējums

Ēdiens:
1
Apkalpošana:
1
Atmosfēra:
1

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


SEZONARestorāns
Audēju iela 12, Rīga
E-pasts:
Ziņa: