Bea Basil

Restorāns
Kvēles iela 15/11, Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 18.09.2017.
Profila skatījumi: 2730 / mēneša laikā: 6
Publicitātes foto

Ēdiens baudītājiem, romantisks retro interjers, laba Segafredo kafija un īpaši jauka attieksme. Bea Basil ir vieta vēlām brokastīm, pusdienām vai kafijas pauzei. Izbaudāms romantiski divatā, mīlīgi ar ģimeni, draugiem vai kopā ar grāmatu, datoru... Esam priecīgi, ka viesi pie mums atgriežas, lai svinētu savus īpašos svētkus - dzimšanas dienu, izlaidumu, kristības...

Mūs sauc par atklājumu un sen meklēto brīnumu, Juglas skaistāko vaibstu... Restorāna Bea Basil pastāvīgie viesi augstu vērtē mainīgo sezonas ēdienkarti. Mūsu pavārs gatavo izcili gardus ēdienus no nelielās Latvijas lauku saimniecībās audzētiem produktiem. Tā kā katru ēdienu gatavojam tieši mūsu viesim, varam pielāgoties gan gaļas baudītājiem, gan veģetāriešiem, gan vegāniem. Katrs mūsu pasniegtais ēdiens kā arī attieksme un apburošais interjers ļauj viesim sajust ar mīlestību un mirdzumu acīs darīto darbu. Mūsu izaicinājums ir labs ēdiens un mājīgs interjers zaļākajā Rīgas mikrorajonā Juglā un nedaudz pamaina dažus stereotipus...

Sestdienās rīkojam jaukus vīna un mūzikas vakarus, cepam arī muffinus, tortes no rīsu un mandeļu miltiem, cepumus...

Darba laiks
Šodien: 12:00-21:00
t: 29482948

Pieejams

Kompleksās pusdienas

Vērtējums

Ēdiens:
6
Apkalpošana:
5
Atmosfēra:
7

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


Bea BasilRestorāns
Kvēles iela 15/11, Rīga
E-pasts:
Ziņa: