Ugunsdzēsējs

Restorāns
Avotu iela 75 (Ieeja no Lienes ielas), Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 15.09.2017.
Profila skatījumi: 1694 / mēneša laikā: 2
Publicitātes foto

Sena daudzstāvu nama apakšējā stāvā 2008.gada jūlijā durvis vēra šarmants restorāns "Uguns Dzēsējs", kas ar pārdomātu interjeru, ēdienkarti un laipnu apkalpošanu pārsteigs ikvienu apmeklētāju. Piedāvātā ēdienkarte ir internacionāla, ar īpašu ēdienu un dzērienu izvēli katram gardēdim. Restorāna dizains ir veidots senlaicīgā (Ulmaņlaika) ugunsdzēsības tematikā, kurā skatāmi pilnīgi reāli ugunsdzēsēju aroda rīki. Pie mums tiek organizēti dažāda veida pasākumi: banketi, jubileju un kāzu svinības, bēru mielasti, uzņēmumu un organizāciju rīkoti semināri, konferences utt. Sadarbojoties ar dažādām tūrisma firmām Latvijā un ārvalstīs, nodrošinām tūristu ēdināšanu mūsu restorāna telpās.

t: 67314767

Pieejams

Kompleksās pusdienas

Vērtējums

Ēdiens:
5
Apkalpošana:
5
Atmosfēra:
4

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


UgunsdzēsējsRestorāns
Avotu iela 75, Rīga
E-pasts:
Ziņa: