Queens

Restorāns
Kaļķu iela 2, Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 19.06.2017.
Profila skatījumi: 612 / mēneša laikā: 15
Publicitātes foto

"Queens public house and restaurant" ir britu krogs Viktorijas laikmeta stilā. Queens ir ne tikai ideāla vieta, lai iedzertu alu un paskatītos kādu sporta spēli, bet arī lai ieturētu maltīti jaukā atmosfērā. Ir pieejamas 18 dažādas alus šķirnes no visas pasaules, un, protams, arī latviešu alus. Ēdienkarte piedāvā brokastu ēdienus, steikus un gaļas ēdienus, zivju ēdienus, burgerus, desertus u.c. Queens var translēt reizē divas sporta spēles, un ir iecienīts arī starp sporta faniem. Brīvdienu vakaros dzīvā mūzika.

Darba laiks
Šodien: 00:00-01:00; 10:00-01:00; 10:00-01:00
t: 67800001
queens.lv

Pieejams

Dzīvā mūzika Kompleksās pusdienas

Vērtējums

Ēdiens:
0
Apkalpošana:
0
Atmosfēra:
0

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Amber Distribution Latvia" ir ieguvusi ekskluzīvas tiesības Latvijā izplatīt "Green Cola"
Dzērienu izplatītājs un importētājs "Amber Distribution Latvia" (daļa no "Amber Beverage Group" holdinga) ir ieguvis ekskluzīvas tiesības Latvijā izplatīt bezalkoholisku, atspirdzinošu dzērienu "Green Cola". "Green Cola" ir veselīgāka kolas alternatīva, kas ir saldināta ar dabīgas izcelsmes saldinātāju no stēvijas auga un satur kofeīnu, kas iegūts no zaļajām kafijas pupiņām. "Green Cola" nesatur cukuru, konservantus vai mākslīgo saldinātāju aspartāmu.
07.09.2017.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – AUGUSTS 2017
Gada siltā sezona, iestājoties septembra mēnesim, pavisam oficiāli ir noslēgusies, tomēr pirms iesoļojam zelta rudenī, BarRadar piedāvā atskatīties uz augusta apmeklētāko profilu TOP 10. Vasaras noslēdzošajā mēnesī TOPā vietas saglabājuši stabili tā ikmēneša dalībnieki, dažviet nedaudz mainoties secībai. Tāpat BarRadar veidotajā apkopojumā pievienojušies jaunpienācēji un atgriezušās kādu laiku TOPā neredzētas ēdināšanas vietas. Lai garšīgi!
04.09.2017.
Latvijā ražotais degvīns "Amber Gold" iegūst Red Dot balvu dizainā
A/S "Latvijas balzams" ražotais degvīns "Amber Gold™ Vodka" par godu tā unikālajam iepakojumam šogad ieguvis jau otro dizaina balvu. Nupat saņemta prestižā Red Dot 2017 balva disciplīnā Komunikācijas dizains. Iepakojuma ideja, kuras autors ir Ēriks Šulcsno dizaina aģentūras "BrandBox", tapis, iedvesmojoties no Baltijas jūras un dzintara, kas ir arī degvīna "Amber Gold" vadmotīvs.
14.08.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


QueensRestorāns
Kaļķu iela 2, Rīga
E-pasts:
Ziņa: