Desiderata

Restorāns
Kaļķu iela 3a, Rīga
Ieteikt:
Pēdējās izmaiņas: 19.06.2017.
Profila skatījumi: 1179 / mēneša laikā: 10
Publicitātes foto

Gastronomisku piedzīvojumu un garšas svētku sajūtu radīs elegantais un gaumīgais restorāns Desiderata, kas vairākkārt ir atzīts par Rīgas labāko restorānu. Tā virtuve piedāvā patiešām izsmalcinātus ēdienus ar bagātīgu garšu buķeti. Par restorāna lepnumu uzskatāmi zem stikla grīdas apskatāmie seno mūru fragmenti un 16.gs. aka.

Restorāns Desiderata ir projekta Gaumīgi Garšīga Galvaspilsēta dalībnieks. Tāpēc šeit ir baudāmi arī īpašie, tikai Latvijai raksturīgie produkti un ēdieni.

Ēdienkartē atrodami patiesi izsmalcināti ēdieni kā, piemēram, kūpināts citronzāles marinādē izturēts zutis ar ābolu biezeni, kressalātiem un bumbieru čatniju. Arī cepta zosu fuagrā ar ābolu biezeni, dzērveņu želeju, šalotes sīpoliem un velutē mērci ir nogaršošanas vērta. Un tās ir tikai uzkodas!

Restorāna ēdienkartē ir daudzveidīgi gan zivju, gan gaļas ēdieni. Protams, arī deserti. Desiderata baudāms arī bagātīgs vīnu klāsts.

Restorāna interjers ir ļoti elegants ar Art deco stila akcentiem.

Restorāns atrodas blakus Rātslaukumam un Melngalvju namam viesnīcā Royal Square Hotel & Suites.

Darba laiks
Šodien: 12:00-23:00
t: 67216777

Pieejams

Kompleksās pusdienas Svaigi spiesta sula

Vērtējums

Ēdiens:
4
Apkalpošana:
4
Atmosfēra:
3

Atrašanās vieta kartē

Atrast līdzīgas vietas »

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


DesiderataRestorāns
Kaļķu iela 3a, Rīga
E-pasts:
Ziņa: