Ideāla vieta ģimenes pusdienām

Pievienots: 01.06.2012.Autors: BarRadar Skatījumi: 3 / 320

Photo by Tetra Pak, CC license

Būtiskākais kritērijs, kā tiek izvēlēta vieta ārpus mājas pusdienām ģimenes lokā vai mazām svinībām ar radiniekiem, ir plānotie izdevumi. Tas arī saprotams, jo rezultātā maksātājs jau ir viens cilvēks, kurš iniciējis šo pasākumu. Pēc ekspertu domām 83% ģimenes cilvēkiem tieši cena vai ēdienkartes dārdzība ir svarīgākais izvēles kritērijs.

Otrs svarīgs nosacījums lieliskām ģimenes pusdienām ir ēdiena kvalitāte, garšīgums un porciju lielums. Būtiski papildus nosacījumi ir ērta nokļūšana (vairums dod priekšroku ēstuvēm pie gājēju ielām), trokšņa līmenis un laba ventilācijas sistēma.

Visnesvarīgākie kritēriji – ēdināšanas vietas prestižs, alkoholisko dzērienu izvēle, moderns interjers.

Izvēle ieturēties ārpus mājām ģimenes vai draugu lokā parasti tiek izdarīta spontāni. Pēc garākas pastaigas vai pēc kāda koncerta apmeklējuma rodas vēlēšanās pasēdēt un nobaudīt sātīgas pusdienas vai vakariņas, turklāt tēmu ilgākām sarunām arī netrūkst.

BarRadar meklētājā pastāv iespēja šķirot ēdināšanas vietas pēc kritērija – bērnu stūrītis. It īpaši tas svarīgs ģimenēm ar mazām un kustīgām atvasēm, kurām ilga sēdēšana pie pusdienu galda un garās pieaugušo sarunas liekas garlaicīgas un apgrūtinošas.

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: