LIDO palīdzēs autovadītājiem pirms Līgo svētkiem izpušķot spēkratus

Pievienots: 19.06.2016.Autors: Lido Skatījumi: 1 / 158

Lido publicitātes foto

No 21. līdz 23. jūnijam LIDO aicina autovadītājus, velobraucējus un motobraucējus iegriezties LIDO Atpūtas centrā, kur Līgo Pit Stopā tautumeitas bez maksas izrotās apmeklētāju spēkratus ar tradicionāliem un mūsdienīgiem Līgo svētku dekoriem.

LIDO Līgo Pit Stops norisinās jau vairākus gadus un iemantojis plašu rīdzinieku un pilsētas viesu atsaucību. Šāda tradīcija aizsākta, lai mudinātu ikvienu svētkos parūpēties ne tikai par mājas pušķošanu un cienasta gādāšanu, bet arī par braucamo izrotāšanu, ļaujot Jāņa bērniem uz Līgo svinēšanas vietām doties līksmiem un svētkiem gataviem.

Līgo Pit Stops darbosies no 21. līdz 23. jūnijam no plkst.16.00 līdz 19.00. Pušķošana notiks LIDO Atpūtas centrā pie izbrauktuves uz Krasta ielu. Uzmundrinājumam autovadītājus aplidos LIDO pasaku tēls Bitīte, apmeklētājus priecēs Līgo apdziedāšanās kopā ar folkloras kopu “Rija” un, atskaņojot labākās Līgo dziesmas, par svētku noskaņu rūpēsies DJ.

LIDO Atpūtas centrs

Bistro
Krasta 76, Rīga
Šodien: 11:00-24:00

Bar•Radar jaunumi

"Narvesen" paplašina sortimentu ar auksti spiestiem šotiem, smūtijiem un sulām
Nostiprinot savas pozīcijas ēdienu un dzērienu pa ceļam segmentā, Narvesen papildinājis gatavo un svaigo produktu klāstu ar deviņiem Paleo uztura aukstā spieduma šotiem, smūtijiem un sulām “Paleo”. Jaunie produkti ir 100% svaigi, nesatur piedevas, nav pasterizēti vai termiski apstrādāti.
31.08.2018.
APMEKLĒTĀKO PROFILU TOP 10 – OKTOBRIS 2017
Oktobris ir pagājis, nosvinēti "Helovīni", pagriezti pulksteņi un oficiāli esam iesoļojuši ziemas laikā, kad dienas kļūst arvien īsākas un tumšais laiks ņem virsroku. Kur tad smelties gaišumu un enerģiju? Iespējams, viens no veidiem ir garda maltīte restorānā sveču gaismā vai kūciņa un kafija omulīgā kafejnīcā. Par Tavu palīgu šajā izvēlē var kļūt apkopotais BarRadar oktobra apmeklētāko profilu TOP 10.
06.11.2017.
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro reizi triumfē Pasaules kokteiļu čempionātā
"Rīgas Melnā Balzama" kokteilis jau otro gadu pēc kārtas plūcis uzvaras laurus prestižajā Starptautiskās Bārmeņu asociācijas organizētajā "Pasaules kokteiļu čempionātā 2017", kur tas ieguvis zelta medaļu kategorijā "Bārmeņu izvēle". Šogad "Rīgas Melnā Balzama" kokteilis ar nosaukumu "Black Tie" jeb "Melnā kaklasaite", kurā unikālu garšu saspēli ar upeņu balzamu veido arī viskijs, ķiršu liķieris, vaniļas sīrups un kafijas pupiņas, uzvaru atnesa bārmenim Rastislavam Kubanam (Rastislav Kuban) no Slovākijas.
20.10.2017.
Ziņu arhīvs »

Seko mums


,
E-pasts:
Ziņa: